Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 09:31:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 603
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 4
Guests: 576
Total: 580

576 гости, 4 потребители
ChessManFeali, atanas_mil4ev, ggzy, Nako

Прецака ми се QuartzFramework - a!!!!....

Започната от arnold, 26-02-2010, 11:45:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Помощ, днес открих че Мейл-а и Превю-то не ми бачкат щото по няква тъпа причина дава грешка в Qartz Framework-a... Единственото което съм инсталирал тея дни е дето се мъчих с Пацифист-а да инсталирам по-ново Сафари, ама като гледам пакетите на сафарито то в Кварц-а не бара нищо...
Дали не мога някак си да си ги преинсталирам от инсталационния диск?
Real Mac mini

arnold

#1

това е грешката...
същата ми излиза и като стартирам Мейл-а

Преди малко дори опитах да преинсталирам фреймуьрк-а от инсталационното двд от което съм си инсталирал макос и пак гредичка...
мамка му
не ме е яд толкова за Preview и Mail ама ползвам някви други програмки които сега и те не искат да тръгнат щото явно ползват същия фреймуърк
Real Mac mini

arnold

Добре де никой ли няма няква идея, която не включва преинсталация на целия ОС... За 3-ти път преинсталирах само фреймуърк-а и пак не става.
Real Mac mini

arnold

Бвахахахахаха
Излъгах го копеленцето гадно. В крайна сметка съм преинсталирал не откъдето трябва. Като отворих друг пакет с пацифист-а от инсталационните и стана.
Real Mac mini

prOMiNd

Ти още ли се мъчиш с тая допотопна машинка...ентусиаст :D
Gigabyte GA-H77N-WiFi, Intel Core i3-3225,Geil DDR3 PC12800 2x4GB.HDD ADATA SSD 256GB ,  Apple Cinema HD 23"
DELL XPS M1530, Core 2 Duo T9300, nVidia 8600M GT 256MB GDDR3, 4GB DDR2 RAM, 1920x1200 native resolution
Всичко за XBOX 360 - http://xbox.techstream.eu/

arnold

Няма левове за нова:)
чакам малката да порасне малко и ще взема нов ама ся засега върши работа. Единствено с HD филмите имам проблеми
Real Mac mini

j.tochkov

Теб трябва да те канонизират като светец в bg хакинтош общността. Следя мненията ти от време на време и бих казал, че се кефя на нервите, които полагаш на AMD.
И за да бъда модерен - respect !!
За HD филмите, то с какво ги гледаш ?

arnold

Днес открих, че най най най доброто което успя да подкара що годе добре ХД филм е Mplayer Extended. Значи опитах Плекс-а и спрямо ВЛЦ наистина има подобрение, ама с Мплейъра наистина се гледа дето се вика.
j.tochkov _> мерси батка, за респекта, нали знаеш лафа - Неволята учи.
Real Mac mini

j.tochkov

Не, че нещо, ама това HD на какъв екран го играеш ?

arnold

хахаха
направо ме заби наистина - на 17 инчов монитор:)
не се натягам да е ХД ама имах едно конкретно клипче, което исках да го гледам а само на ХД го намерих. Друго всичко го мятам през Aviaddxsub и на домашното кино...
Real Mac mini