Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 03:21:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 542
Total: 542

542 гости, 0 потребители

Snow Leopard Retail на AMD

Започната от arnold, 27-02-2011, 23:04:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

HA HA HA Snow Leoparda se predade:) Sorry no oshte nqmam kirilica. Zasega sym samo s net i Snow...:)
Real Mac mini

PeterS

mobilio - професионални мобилни приложения

arnold

Мерси, и ся кво искате да кажете че мога да си ъпдейтна най спокойно и пак ще тръгне така ли? Засега още не мога да подкарам шибания звук с AC97 и видеото, но снощи вече не издържах...
Real Mac mini

PeterS

Ами ако не си сбъркал нищо може.
mobilio - професионални мобилни приложения

Prison

Имай в предвит при ъпдейта ако си слагал SleepEnabler.kext го махни .... и гледай кекстовете който заменят стандартни такива да са ти в /Extra защото ъпдейта ги заменя...

П.П. и си свали Combo Update, не този от Software Update
 MacBook Pro 13" Retina i5 2.4GHz 8GB Iris 256GB
 iPhone 7 Plus Matte Black 32GB Never Lock
Proud "iSheep" 4 Life!
I wish i could tell Siri to bring Steve back to life :(

arnold

Maj nqma da update-wam nishto zasega...
Real Mac mini

daksi99

Пичове малко помощ ми трябва не мога да се оправя с dsdt-то значи направил сам ритеила на усб чрез леопард на VM ware, всичко е ок като буутна  стартира от хамелеона дава логото и след малко си остава на сив екран ако буутна с -v накрая става черен нещто не го пачвам както трябва.Конфигурацията ми я има  в темата "инсталация на хакинтош" там съм описал и другите си кахъри като искам да инстална хазарта.Ако може някои да помогне за тази част с dsdt patchera ще сам много благодарен.
Mac OS X 10.6.2 up to 10.6.8 Hazard-Дъно:Foxconn520a,CPU:AMD Athlon X2 4600+,Видео: nVidia 8600GTS 256RAM DDR3

daksi99

#22
ПРЕБОРИХ ГО! ;DРитеил инсталация на снежко интернет имам,звук нямам за момента,картината с ефи стринг пална резолюция,хардовете не виждам само флашката на която е инсталиран.Как да пусна марвина като пише да направиш пачер пакед трябва да го преместиш на друго volume.Хардовете са serial-ATA какъв кext да сложа за тях?USB-та работят но като варжа нокията си виждам я само в system profiler ???Arnold титориала е прфектен за АМД поздрави!
Mac OS X 10.6.2 up to 10.6.8 Hazard-Дъно:Foxconn520a,CPU:AMD Athlon X2 4600+,Видео: nVidia 8600GTS 256RAM DDR3

arnold

#23
Поздравления, Е той туториала не е мой, но наистина е много добър. Най-важното си е да смениш кернъла, за да не се чудиш защо ти ребуутва постоянно. Как така не си иждаш хардовете?
Трябва да са в /Volumes на харда на който имаш инсталиран Леопарда.
За звука и аз се отказах и сложих VoodooHDA, а инче си поръчах по ebay една УСБ карта с вход и изход да я пробвам за 5 долара може да ми спести доста нерви.
С Марвин-а да направиш пакет (аз не успях) е доста трудно, затова ползвах направо другата опция, къето ти прави първо лист с CPUID файловете и после му го задаваш от самата програма да ползва листа и ги пачва в работещ режим, и да ти кажа не ми е правило проблеми
Само мисля че малко се наложи да го променя вътре списъка, ама вече не помня кво беше...
И "on the fly" да му направиш пачване, пак не би трябвало да имаш проблеми( въпреки че не го препоръчват)
Дефакто ти трябва да пачне основно QT Framework и още някъв фреймуърк...
Скайпове разни не ти трябва да си играеш да ги пачваш те си тръгват.
Real Mac mini