Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 12:48:32

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 486
Total: 486

486 гости, 0 потребители

Upgrade - Downgrade процедура

Започната от Пиф, 31-07-2015, 11:18:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Пиф

Здравейте,
прочетох разни неща за downgrade на iOS, но не схванах всичко та реших да питам.
  Та, имам iPod 5, който е с iOS 6 (май 6.1.6 беше, не е пред мен в момента). Четох за запазването на SHSH. Ще запазя SHSH на текущата версия, ооообаче -
1 - Джейлвам го, запазвам SHSH, след това ъпдейтите, които правя само с джейл ли стават?
2 - Ако ъпдейтването може да става без джейл, мога ли да слагам междинни версии (примерно iOS 7) или директно последната актуална?
3 - Downgrade-а пак ли става само с джейл?
4 - Downgrade-а става само до версии, на които имам запазен SHSH, т.е. ако не може да се ъпгрейдва през междинни версии, то избора ми се ограничава в 6.1.6 и последната?
  С Mac OS X-а посъбрах опит, но по отношение на iOS-а съм доста бос, освен официален друг не съм ползвал. Навремето като излезе iOS7 доста съжалявах в началото, че го сложих (с iPhone4 съм), макар че с ъпдейтите нещата се изчистиха. Та сега ми се ще да си оставя отворени вратички за връщане назад ....

Пиф

Стига бе  :o
Никой ли не знае ?

ggzy

Въпросите са ти за половин Айфонски форум  ::)

Накратко - можеш да вдигнеш само до последната официална версия за модела. Този Айпод мисля е с по-новите процесори и май не можеш да даунгрейднеш.
MacBook 5.1 13.3" 2.0GHz/8GB RAM/160 GB + 500 GB HDD/Mac OS X 10.8.5