Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 13:17:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 489
Total: 491

489 гости, 2 потребители
XoXo, JamesCup

Сервиз

Започната от MacDrive, 04-01-2011, 17:29:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

MacDrive

Здравейте,

Искам да сменя дисплея на айфон 3г някой знае ли добър сервиз в студентски град софия?
Случайно някой да има за продаване по горе упоменатия дисплей?

Поздрави,
Unibody

taurus

Цитат на: MacDrive - 04-01-2011, 17:29:03
Здравейте,

Искам да сменя дисплея на айфон 3г някой знае ли добър сервиз в студентски град софия?
Случайно някой да има за продаване по горе упоменатия дисплей?

Поздрави,

Display и смяна : Сервиз за iPhone, iPhone 3G/3Gs, iPhone 4, iPad

"Александър сервиз" ЕООД извършва ремонт, поддръжка, диагностика и гаранционен сервиз на Apple продукти (Гаранционният сервиз е валиден за търговците със сключен договор).

За повече информация се свържете се директно с "Александър сервиз" ЕООД.


hhttp://bgiphone.com/service.php

Телефон за връзка с "Александър сервиз" ЕООД
Моб.: 0884 999 119

Адрес:
гр. София, кв. Младост 1, бул. Андрей Сахаров, блок 74А (до вход 4)


Извинявам се на администраторите за направената реклама . Искам да кажа , че нямам нищо общо с въпросния сервиз , а просто давам полезна информация на потребител в нужда . Благодаря за разбирането  :) !
Притежател съм на Apple iMac 27 inch i7 with 4 gigabyte of ram,iMac 20 inch 2.66 GHz with 4 gigabyte of ram,iMac 2.66 Ghz 24 inch,MacBook Pro 13 inch 2.26 Ghz with 4 gigabyte of ram,Ipod Nano 4G 8 gigabyte,iPhone 3G 16 gigabyte White and iPhone 3GS 32 Gigabyte White .

MacDrive

Много пари ми искат за преинстал на софтуера (50лв) за дисплея 150лв мисля че е добра цена.
И се чудя дали няма сам да мога да си го оправя софтуера.
Направих Reset + Erase обаче телефона ми е Jailbreak-нът и сега ми излиза черен екран с бяло лого и до там иначе е фабрично отключен ако това има значение.
Благодаря на колегата за кординатите на сервиза.
Unibody

julss

Дисплеят излиза около 50лв от ebay, смяната му е за 10 мин.
А 50лв да ти свържат телефона към iTunes и да цъкнат на restore, си е направо пладнешки обир.

taurus

Така е  :) . Колегата който ти е отговорил след твоя пост ми смени Display на стария ми iPhone и съм много доволен . Много точен и коректен човек  :) ! Като си идвам към София ако искаш мога за 15 минути да ти преинсталирам телефона и джейлна . Ако си заинтересован ми пиши на лично  :) . За Display Ebay и търсиш някой който го е правил преди да ти го смени . Успех !
Притежател съм на Apple iMac 27 inch i7 with 4 gigabyte of ram,iMac 20 inch 2.66 GHz with 4 gigabyte of ram,iMac 2.66 Ghz 24 inch,MacBook Pro 13 inch 2.26 Ghz with 4 gigabyte of ram,Ipod Nano 4G 8 gigabyte,iPhone 3G 16 gigabyte White and iPhone 3GS 32 Gigabyte White .

MacDrive

Мерси но не ми се чака от Ебей и затова намерих един сервиз в софия за 70лв.

Благодаря все пак.
Unibody

vefisan

Цитат на: MacDrive - 05-01-2011, 23:33:46
Мерси но не ми се чака от Ебей и затова намерих един сервиз в софия за 70лв.

Благодаря все пак.

Здравей,ще ми дадеш ли кординати на този сервиз тъй като и аз съм за смяна на дисплея?

PeterS

http://bgiphone.com/index.php?app=ccs&module=pages&section=pages&folder=&id=7

Ето ви Сервиза. Само с iPhone се занимават.
mobilio - професионални мобилни приложения

pravdo

Това изречение от сайта им малко ме учуди:

Дребнавите клиенти изобщо да не ми носят телефоните си за ремонт, защото компромис няма да има
и ако се налага да ви забавя телефона защото не са направени предишните телефони, които са дошли
преди вашия, ще го направя без да се поколебая.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

HQ

Йей  ;D и аз това забелязах като ми привлече вниманието палавника с маковете...

Това ли беше прословутия форум дето банвали хора с макове или нещо от сорта?

PeterS

Дребнав клиент е винаги проблемен клиент.

За 5 лева ще ти направи отрицателна реклама и ще те осере и опикае даже и онлайн.

Та - ако си дребнава душичка просто не е това сервиза. Да имаш 1000 лв. за телефон и после за 5-10 лева да правиш цирк...
mobilio - професионални мобилни приложения

pravdo

#11
Подобно превантивно мислене за клиента издава дребнава душица.

Този човек не бива да се занимава със СЕРВИЗЕН бизнес.
Препоръчвам му да прочете в речника превода на думата "сервиз",
Ще открие непознати за него значения, осен това което той си мисли,
малко дюкянче с поялници и пинцети за поправка на техника.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

Lycan


Витринката му става за зеленчуковата борса, само още малко по-големи ябълки да сложи, и нека да са поне 8

kachaka

Mr.Bean

j.tochkov

ЦитатДребнавите клиенти изобщо да не ми носят телефоните си за ремонт, защото компромис няма да има
и ако се налага да ви забавя телефона защото не са направени предишните телефони, които са дошли
преди вашия, ще го направя без да се поколебая.

Това издава аграрното мислене на българският "бизнесмен".  
Ако ще да е такъв факир, че и с краката си да оправя макове и телефони след прочетеното по-горе, аз като уважаващ себе си клиент въобще няма да си помисля и да стъпя там...

БАЙ ГАНЬО.

Айде със здраве.