Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

22-05-2024, 19:07:11

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 865
  • Latest: proertBicky
Stats
  • Общ брой публикации: 82 666
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 682
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 541
Total: 542

541 гости, 1 потребител
forka2k

Титанов Iphone

Започната от konstant, 25-02-2010, 10:54:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

konstant


dau

когато пуснат такъв сериен и от Apple или поне алуминиев можем да се радваме тогава.

vaskog

Интересно откъде се промъкват радиовълните до антената?!
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

skate99

Цитат на: vaskog - 25-02-2010, 16:03:32
Интересно откъде се промъкват радиовълните до антената?!

Взе ми думите от устата.
::  iMac 24" early 2009  ::  *GT130, 1TB, 4GB*
*white iMac 24" 2,16 mid 2006*     *white macbook 2,16 - SNOW LEOPARD upgrdaded.*
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS II*
*iphone 8GB OS 3.0*

konstant

Човека си го казва, че титана пропуска без проблем вълните. На мен лично много ми харесва и мисля, че се е съобразил с тенденциите и линиите на дизайна , кйто развиват АППЛЕ. Единствения минус е, че титана е много скъп! Мисля си, че следващия Айфон, ще е пак алуминиев-поне ми се иска:)! Аз затова си седя на първто поколение-алуминия му дава съвсм друг облик!

Bobby_Droby

е добре е, че има твърди ценители на фейса на любимата ни играчка. Лично аз като видя първия модел на АйФон ми призлява, а на времето изглаждаше добре, ама пък и да стоя с него само заради алуминия.... :-\
Using:
1.27-inch: 3.5GHz with Retina 5K display
3.5GHz quad-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.9GHz
8GB (two 4GB) memory
1TB Fusion Drive1
AMD Radeon R9 M290X with 2GB video memory
3.iPhone 6

angelvn

И на мен ми харесва повече този с алуминиевия корпус (имам едно 2G), 3G ми се виждат по-евтини, докато алуминия придава малко по-бизнес стил :)
UI designer and developer

arnold

Да, особено като се надраска като за световно и като се офрашка...Моя изглежда все едно го е влачил порой:)
Real Mac mini

konstant

Е пластмаата ли е по-добре?

arnold

Според мен да...
Real Mac mini

rafaelo

Не съм съгласен, металния беше на светлинни години на времето като излезе. То точно това му беше и специалното, беше супер стилен с този алуминий, и честно казано в момента 3G-то по никакъв начин не мога да го опазя освен с калъф дори и той не дава гаранция. Виж алуминиевия го държах година и малко и нямаше и драскотина. 3G-то ми си го пазя като очите и вече има леки следи... така и не разбирам от какво.

fpyyh

това сигурно е умна пластмаса, програмирана след година и половина да заприлича на нищо, защото е ред на новото поколение.

konstant

Arnold- на интересен ли се правиш или си прост тъпо парче? Сигурно според теб Apple трябва пак да направят пластмасови компютрите?

r3ac7

Аз съм съгласен с rafaelo. Виждал съм 2Г-та на по 2 години и нещо, на които им няма почти нищо, а на моя на 6месеца(3Г) има леки драскотини(по-точно точици, които не се чистят с почистващи препарати за техника), а го нося в супер качествен калъф...
iPhone 5 16GB Black iOS 8.1.2
MacBook Pro (early 2008) C2D 2.4Ghz, Nvidia GeForce 8600
iMac 21.5" (late 2012) Quad-Core i5 2.7Ghz, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 640M 512MB

j.tochkov

#14
konstant,
Определенията ти подхождат за някой тийн форум, но не и за този. Всеки има право на мнение и добър/лош вкус.
Аз съм от "тъпите парчета" и предпочитам пластмасата.
Хайде със здраве и гледай позитивно !