Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

11-05-2024, 12:45:45

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 860
  • Latest: ftaletcnnb
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 419
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 394
Total: 394

394 гости, 0 потребители

MAC OS X Leopard for PC FINAL RELEASE :)

Започната от PanaCea, 24-11-2007, 00:32:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

stangen

Мдааам , и при мен стигна до Still waiting for root device и зацикли там, ще се минава явно на интел :(

urgan

Вие ме отчаяхте сега  :(  Ама няма ще го пробвам и аз поне да знам със сугурносъ че не става.
Моето дъно Асус А8НЕ с чип сет НФ4 да видим дали ще стане нещо.
Само едно питане понеже имам доста неща по дисковете и незнам как да направя така инсталацията да мине на не чист диск смисъл на диск на който има файлове, ще мога ли да го инсталирам на диска на който имам файлове без да го форматирам и да ги трия. Диска си е форматнат в там неговия си формат какъвто трябва да е за инсталацията не го помня какъв беше. Имам и един външен УСБ диск но незнам дали ще стане на него да пробвам.

vaskog

Цитат на: "stangen"Мдааам , и при мен стигна до Still waiting for root device и зацикли там, ще се минава явно на интел :(

През Winbowza сложи подходящите драйвери за SATA и PATA, буутни от двд-то, оправи пермишъните и си готов
 :)
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

urgan

Значи положението при мен е следното. Бутнах от ДВД-то почна да зарежда до тук добре, но при второто зареждане може би там където разпознава хардуера стига до Фаяр Уаяр-а и ми казва  ЕРОР ънейбъл ту детирминейт секюр код, или нещо такова беше. и отдолу UNKNOWAN CODE SIGVIGS 0, откачих го с идята че няма изобщо такъв, но и така не се излъга.
Някой някаква идея да има по въпроса как да го подкараме това животинче  :?:

Wizi

Ако може да вметна само един приятелски съвет: не се бъхтете да качвате 10.5.0, ами изчакайте колкото е нужно да излезне 10.5.1 (то има вече де). АДСКИ нестабилен беше първоначалната версия, от личен опит го казвам, а го инсталирах 2 дена след официалното му излизане и то на личния ми МакБук. Вероятноста при един хакинтош нещата да са още по-зле е много голяма.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

urgan

Ясно май ще се чака още  :x

urgan

Май стига с чакането  :D
За това ли говорим http://thepiratebay.org/tor/3909828/Mac_OS_X_Leopard_10.5.1_for_AMD_SSE2_SSE3_(32bits)

Само това
ЦитатThe DVD is patched to run on your PC, all installation packages are originals (except MacOSXUpd 10.5.1 which needed to be repacked) and patched automatically in the end of the installation process.
немога да разбера какво иска да каже  :?:

urgan

Такааа, каква я свърших или каква не я свърших.
Буутнах инсталира се нормално без грешки и такива някви номера рестартира и после нищо седи си черен екран и толкова.
Някакви предложение :?  :roll:  :?:

traian_james

Цитат на: "urgan"Такааа, каква я свърших или каква не я свърших.
Буутнах инсталира се нормално без грешки и такива някви номера рестартира и после нищо седи си черен екран и толкова.
Някакви предложение :?  :roll:  :?:
Прочети Step 8 от първият пост
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

urgan

Taka докарах го дотам че да тръгне под сейф моуд. Но когато го рестартирам да си зареди нормално зарежда зарежда и стига до едно място и изписва дарвин кернел е нам си коя версия и така си остава. Някакви идеи може ли да се оправи това или да чакам по читава версия.

Хайде още никой ли не е инсталирал леопарда на АМД

vaskog

Цитат на: "urgan"Хайде още никой ли не е инсталирал леопарда на АМД

Напротив! Даже е ставало дума в този форум и съм дал всички необходими линкoве.



P.S. Сега, като гледам, съм забравил да пачна System Profiler-a след ъпдейта до 10.5.1.
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

urgan

Това добре но какво да правя при това положение. Незнам причината за това което става, за да знам какво да търся. Какво да пачвам изобщо много объркаано стана май....

Мисля че ако някой сподели за описаните проблеми ще бъде интересно и на други хора. Тъй като не всеки може да се оправи с пачваане и тн.

mashine

а на моя Intel P4 HT 3.0 Ghz  дали са тръгне туи и като колко място да му  приготвя на харда .  а то  нали требвва да е на примари партишън .. напрау  на Бозата на 20 гб партишъна ли го мятам ?
еи таквиз вапроси изникват в мен . като чета тука ко стааа :)

Wizi

Погледни ако искаш форума ми, там има вече достатъчно неща написани

Изискванията са главно да нямаш SATA2 хард и да имаш повечко нерви евентуално ако се закучи да се занимаваш да го подкараш :)

http://mac.chakalov.net
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

mashine

мерси :)
я дай едно ICQ  за съпорт
моито е 47857529