Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 13:39:48

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 403
Total: 405

403 гости, 2 потребители
forka2k, walker007

MacBook Pro 6.1 със i7

Започната от BL, 08-02-2010, 12:41:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

BL


Морт

Ако се редактират няколко .plist-a съвсем спокойно може да се submit-нат резултати от всякаква машина с всякакви идентификатори. Хакинтошът ми се идентифицира като автентичен MacPro.
Ако все пак е истина, кога ще ги обявяват? От миналата година Apple не участват на Macworld Expo...
.fr

freesoul

Предполагам новата линия ще звучи по следния начин: Air с i3, MB с i5 и MBP с i7 :)
Retina MacBook Pro with an Iris

BL

Ако се забавят още малко би било безмислено. Кой би ъпгрейднал до i7, за да получи 11-29% производителност повече, като се задава Sandy Bridge. Със 256bit bus, PCIe 2.0, AVX. Q4 на 2010(дано!) или Q1 2011.

wess-music

#4
Цитат на: Морт - 08-02-2010, 13:44:15
Ако се редактират няколко .plist-a съвсем спокойно може да се submit-нат резултати от всякаква машина с всякакви идентификатори. Хакинтошът ми се идентифицира като автентичен MacPro.
Ако все пак е истина, кога ще ги обявяват? От миналата година Apple не участват на Macworld Expo...

Тестът вероятно е менте, макар че от Гикбенч дават знаци, че може да е истински:
http://www.primatelabs.ca/blog/2010/02/

Във форума на Уизи бях постнал тестове на моя Хак заедно с предупреждение за възможни публикации с преправени стойности в тестовете.
Даже имам и пример там, на място:
http://media.snimka.bg/2703/011661893-big.jpg

и самата тема:
http://hackintosh.me/forum/viewtopic.php?f=5&t=1572&st=0&sk=t&sd=a&hilit=тестове


Тъй че нека не избързваме. А и още повече, ако това се предполага, че ще "разцепи" мрака, т.е. новите буци да бъдат с мобилен преоцесор на i7, не знам доколко има смисъл и дали ще  дръпне напред производителността. Тези стойнсоти не изглеждат драстично откроими, а на фона на новите айМаци с ай5 и ай7, ми се виждат по-скоро средна хубост.
Всеки би предпочел да работи на малко, но много чевръсто сметало, ако няма нужда от брадата периферия из вътре и змиярник от кабели зад машината.
И от там идва и закачката.

Имам колега дето е много нахавен да тества де що излезе. Похвали ми се, че му била попаднала някаква тестова машина (лаптоп) с 4 ядрен мобилен Нехалем. Борили са го за видео обработка под Вин7. Отзивите са скромни. Поне засега...
Епъл са друга бира, така че ако те изкарат нещо може би ще е доста по-различно. Дали през лятото или когато.

Wizi

За да не отварям цяла тема за един слух, ще постна тук:

New MacBook Pro, Air and Mac Pro pricing potentially leaked by Apple ads

Ще почакаме, пък ще видим  8)
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD