Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 17:41:38

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 366
Total: 366

366 гости, 0 потребители

На мен ли ми се струва или има някаква промяна...

Започната от bgassenbg, 18-11-2009, 19:42:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

mlambov


Horror

Обикновено с помощта и чрез регионална структура. Каквото тук е само ББС. Най-малкото за доста от нещата им трябват хора на място.

Преди време работих по подобен проект за друг производител на телефони, но те решиха да чакат по-добри времена за пускането му тук.
Macbook Air 13" 2012

mlambov

Аз лично имам iPod Touch и хич не ми харесва че нямаме нито iTunes Store нито AppStore. И докато за AppStore-a си реших проблема регистрирайки се в Румънския, за iTunes Stor-a не става така.

А за ББС, трябва да ти призная че отскоро работя там и мога да кажа неща отвътре - лично бях свидетел преди 3 месеца хърватските колеги да питат хората от Apple Inc. защо няма там iTunes Store и кога ще има, но не получиха тговор.
От Apple трябва да решат да го направят - да влезнат на този пазар в дадена държава или регион, и явно не е лесно решение.

Horror

Да. Всеки производител си има приоритети и пазари където пуска нещата първо. Номера е регионалния офис да успее да убеди/докаже, че има потенциал и, че не трябва да бъде пренебрегван. При нас беше същото, редовно ни прескачаха и трябваше да се борим да се случват нещата. Съответно вие (ББС) трябва да положите малко усилия. Пепи може да не го учил това в Москва, но да вземе да се напъне малко.
Macbook Air 13" 2012

bordura

Преди известно време (1-2 седмици), като влязох в itunesconnect, ми излезе няква глупост за нов договор и дали искам application-ите ми да се продават в държавите, които скоро ще имат AppStore. В списъка беше листната и България... Може за тва да са оправили сайта...

mlambov

И аз подочух такива слухове от програмисти за iPhone, та нищо чудно скоро да пуснат AppStore-a в БГ !

mlambov