Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 21:24:10

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 314
Total: 314

314 гости, 0 потребители

Ех, този Гугъл мапс...

Започната от arnold, 13-12-2012, 10:08:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

arnold

Така хваленият Google Maps излезе. Ето и великия резултат...


Аз си работя в Автосвят - е те са го сложили на мястото на Метро:)
Който е от Русе знае къде е Топ Мен... 3 км надолу пак от другата страна:)
Real Mac mini

angelvn

Радвай се, мен ме праща в съседния град (който е на 7км от мястото, където съм в момента).
Интересното е, че и преди появата на апп-а, през сафари пак ме пращаше там, на същата улица в съседния град/полу-квартал.  ::)
Докато картата на Apple прави само 20м грешка при определяне на локацията.
UI designer and developer

arnold

Не бе нали всички много плюеха приложението на Епъл. Просто и това не е по-стока.
Real Mac mini

angelvn

Кога е имало нов продукт от Apple да не бъде оплют от разните му там хейтърчета.
Мен с iOS4/5 колко пъти Google Maps ме е пращала в задънени улици из центъра на града или еднопосочни такива (като ако вляза в такава означава да ударя някого челно). Губил съм се из Стара планина... истории да искаш.
Също така ако използвате Google Maps - от години има проблем с района на сп.Проектантска, ВиК, Канала към Сливница от ВиК до супермаркет Макао. Не показва нито булевардите както трябва нито номерата им.
UI designer and developer

MyMoon

Еми хората затова пуснаха една камара навигации, които струват доста парички за iOS програмки. Мисля, че поне с апълския хардуер и софтуер трябва вече да е ясно, че, когато искаш нещо да работи трябва да си платиш ;) иначе да си седяхме на windoze-a.

daniel

За момента имам наблюдения, че из София е точен. :)
.:: MacBook Pro 13.3' :: 2.4GHz :: 256GB SSD :: 8GB DDR3 RAM :: Nvidia 320::.
.:: iPhone 6 Space Gray :: 16 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPad mini Retina :: 32 GB :: iOS 8.3 ::.
.:: iPod Classic :: Black :: 80GB ::.

iNtaCt

NAVIGON RULZZZ, няма гугъл няма apple мапс....

faire

На мен пък ми харесва. Проблемът с точките всъщност е от зададения адрес за точка, който е дошъл от потребител регистрирал обекта. Така че не виждам какво Гуугъл са ви виновни за това. Я напишете в search-a на apple maps нещо просто като bank или billa например.. (и за да не си губите времето, резултатите за софия са по 1 от двете - бнб в центъра и била в младост 3..). Streetview е супер добре направено, а и са добавили turn-by-turn navigation. Аз лично повече не мога да желая, освен оффлайн карти например при пътувания в чужбина..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

k0k0

Без значение дали сте на Android или iOS си сложете NAVIGON, по-детайлни и добри карти за България няма от тези. Картите са на Nokia/NAVTEQ, и се обновяват на всяко четиримесичие.
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

faire

Navigon e добър, но струва 100$..
Който има джейл ок, който е с 5-ца няма тая възможност. Аз лично си закупих sygic europe като беше намален на 34$.


Sent from my iBrain using iFingers
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

fpyyh

платените навигации също не са перфектни, без да съм прекалявал с пътуванията, са ме забивали по черен път, успореден на магистрала, с идеята, че се сливат във франция, в гърция са ме карали към пропаст, през която не знам какво си мислеше, че има и тн. ще мине време и повечето грешки ще се изчистят, но засега няма съвършенство