Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

20-05-2024, 12:36:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 864
  • Latest: ThomasSpori
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 215
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 199
Total: 202

199 гости, 3 потребители (1 скрит(и))
madmax, XoXo

Каква я надробих сега ??

Започната от rhino92, 19-10-2012, 16:18:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rhino92

Един приятел тръгна да си продава айпода (Ipod Touch 4G) и поиска да му махна всичко, обаче даваше грешка 3194. Гледах струвах и си казах че ще го вкарам в ДФУ, да ама не .. не му работи хоум бутона. И той предложи да дадем ресет от самия айпод и дадох на erase all setings and data и започна да се върти, аз в същото време почнах да чета за проблема с копчето и прочетох,че просто може да се е вдлъбнало това под самото копче и го отворих, обаче като го отворих кабела който свързва дисплея с дъното се откачи и дисплея угасна, аз барниках по копчето, закачих кабела обаче не мърда.. нито светва, нито нищо. Айпода беше брейкнат, и този erase, който го пуснахме трая поне 15-тина минути чак тогава прекъснах връзката.. Какво да прая ?

julss

Виж дали не се е прекъснал кабела на дисплея някъде като си го дръпнал първия път, откачи го и пак гио закачи, виж има ли батерия айпода, прегледай кабела към пауър бутона.

Джейлнат айпод не можеш да го изчистиш с reset all settings, зависва на ябълката. Само рестор с ДФУ те оправя.

rhino92

Всички кабели са си супер, не е имало причина или момент в който са били в опасност да се откъснат или нещо такова, имаше батерия, пълна е. За рестора ми е ясно ама хоум бутона го няма никакъв ..

arnold

Провери, мисля че последните версии на Redsnow  предлагат опция да влезеш в ДФУ ако не ти работи бутона...

даже си има такава тема на iclarified... сега не знам иподите дали и те се джейлват с редсноу, ама си струва да опитап...
Real Mac mini

rhino92

Тооооооййй... не рагира. Нито се включва, нито мисли, нито се свързва с компютъра.. нищо

arnold

Просто е влязъл в някакъв цикъл с DFU мод-а... И на мен ми се е случвало.. Просто опитай това което ти казах...
Real Mac mini

r3ac7

Няма причина да не работи след като никакви кабели не са разкачени. Според мен си влязал в рекавъри. Ако не си се сетил, задръж двата бутона докато не се появи ябълката, ако се покаже въобще де, вкарай го в dfu от redsn0w и ресторвай. Винаги преди рестор вкарвайте устройството си в dfu от redsn0w.
iPhone 5 16GB Black iOS 8.1.2
MacBook Pro (early 2008) C2D 2.4Ghz, Nvidia GeForce 8600
iMac 21.5" (late 2012) Quad-Core i5 2.7Ghz, 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GeForce GT 640M 512MB

rhino92

мъчих се не става.. така или иначе хоум бутона не работи. пробвах с начина на арнолд и той не стана и не зная ..

fpyyh

като го закачиш в about this mac->usb появява ли се нещо?

speaker_1992

прочетох че май трябва да се даде ток на батерията или нещо от сорта..