Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 15:23:34

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 299
Total: 301

299 гости, 2 потребители
forka2k, smile_g

It's only rock and roll, but we like it

Започната от hackera777, 08-09-2009, 15:18:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hackera777

И аз като вас съм доста разочарован от тазвечершния кийноут! Нищо кой знае колко ново, iTunes-а се оказа прецакан от сякъде, а Nano-то с камера Touch-а без. Напоследък все повече ме разочароват...
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

Freeze

Уникални, както винаги. Nano-то записва само видео, но не и снимки...

Web_Devil

Цитат на: hackera777 - 10-09-2009, 02:17:04
И аз като вас съм доста разочарован от тазвечершния кийноут! Нищо кой знае колко ново, iTunes-а се оказа прецакан от сякъде, а Nano-то с камера Touch-а без. Напоследък все повече ме разочароват...

Искаш touch с камера - купуваш си айФоун.
Животът НЕ се измерва с броя вдишвания, а с моментите, които спират дъха ни!

boyko

https://www.novmak.com/ - Магазинът за Apple продукти в България
https://blog.novmak.com/ - Блогът на Магазина :)

Freeze

Четох го, още като се появи в NYT. Blah, blah, blah.

boyko

Цитат на: Freeze - 10-09-2009, 17:28:39
Четох го, още като се появи в NYT. Blah, blah, blah.
:o А защо тогава тази реакция, след като си го чел. Там пише защо nano не прави снимки.
https://www.novmak.com/ - Магазинът за Apple продукти в България
https://blog.novmak.com/ - Блогът на Магазина :)

Freeze

Прочетох след като реагирах. Още повече, че оправданието ми се вижда не съвсем най-истинската причина. За това и бла, бла, бла.

hackera777

Тъпо е да ориентират Touch-а само в една посока като има доста способности.
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

konstant

Мисля, че има свръх очаквания кум Аппле, особенно в криза.

iNtaCt

Искаме Ipod Touch като Iphone само че за двойно по-малко пари  ;D

nikaru

Истината е че Епъл не очакваха такъв успех на АппСторе, който явно им докарва доста милиончета и за това се опитват да пуснат възможно най-евтин тъч, така че повече хора да ползват АппСтора и Айтунс стора.

Представете си някое американче, което си е купило 500 Мп3-ки и 50 аппс какви пари им докарва, а камерта не носи никакви пари, само оскъпява продукта. Ако взимаха пари на всяка снимка или клипче, вярвайте ми и шъфъла щеше да има камера.
Това е все едно да очакваш блурей на макбука....трябва да плащат лицензи на Сони, ще се намали мулви рентъла и като цяло само ще инвестират, а няма да получат в замяна много, освен може би някакво частично увеличение на продажбите на макбуковете.

Апъл, колкото и различни да са от другите компании, пак приоритет номер едно е  да задоволят акционерите, пък после потребителите, което не винаги се припокрива.

И все пак Джобс намекна за вълнуващ продукт, който се задава, за това, за сега чакаме и се радваме като луди на шарени айподи.

hackera777

Според мен почват малко или много да се изчерпват с iPhone/iPod Touch и само се чудят какво ли по дяволите да наблъскат вътре. В резултат на тия чудения се получават нанота с камери и телефони с компаси.
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

Freeze

Копасът си е доста интересна опция и има напълно смислени приложения с него.

hackera777

Мда... предполага се, че когато можеш да си позволиш такава скъпа играчка ще бродиш в джунглите и ще имаш нужда от компас.  ;D
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

Freeze

Не е само до ориентацията. Не знам точно при iPhone как е, но при андроид го има още от първия телефон и е доста готино.
Аз, например съм запален по гледането на звездното небе, а има програма, която прави точно това - чрез GPS, компас и ацелерометър знае точно на къде е обърнат телефона и показва звездите, които се виждат в този участък. Има едва по няколко градуса отклонение.
StreetView-то също е страшно готино с компас, уви, ние все още не сме заснети.
А на 2 пъти съм го ползвал дори и по предназначение в планините.