Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 03:37:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 460
Total: 460

460 гости, 0 потребители

Internet проблем

Започната от Icko2, 24-05-2008, 16:50:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

XXwolf

BTK e единствената сериозна ISP в БГ включително и за торенти

fpyyh

мда, 12/9 сваляне срещу 1 качване. т.е. поне 10:1, за да направиш коефициент 1. ако достатъчно хора се закачат при тях - довиждане торенти.

XXwolf

мен повече ме интересува свалянето а качването може да трае колкото си иска. и каквато и да е скоростта и по-добре от: утре ще дойде групата да оправи проблема... много сме заети... те вече го оправиаха, не тръгнали при вас? аа вие не сте в същия квартал  :evil:

fpyyh

чукайки усилено на дърво, минах на квартален доставчик, който за последните 6 месеца ме е отрязал за около 3 часа - няколко пъти по около половин час в понеделник сутрин. иначе минах през другите "професионалисти" многократно.

mr.j

как може да ги хвалите бТК като нета им е пълна отврат като скорост. В някое градче или селце разбирам да се приеме за добър доставчик, но да си говорим за скорости в София спрямо повечето провайдери е малко смешно. Аз също съм адски доволен от доставчика ми и да ви кажа хич не е лошо, когато вечер си легнем да си изберем филм, който след 5-7 мин. вече да гледаме  :wink:

XXwolf

аз ползвам интернета за работа и кварталните ISP-та ми създадоха доста главоболия и сърдите клиенти. БТК никога (поне до сега) не е прекъсвал. Освен това и новата скорост хич не е лоша