Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 11:33:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 427
Total: 427

427 гости, 0 потребители

Chicken invaders free?

Започната от AlexBorissov, 19-12-2016, 21:33:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

AlexBorissov

Здравейте! Доиграла ми се е тая зарибяваща игричка, но я откривам само бета версия фрии или платена по 10 долара играта в аппстора. Някой има ли идея как може и дали може да се играе безплатно на мак? МБ про ретина 2013?

Константин

Има я по торентите но за Windows, изтегли си я.
Инсталирай си Crossover 16 , има го в облака ми на адрес:
https://cloud.mail.ru/public/FEi9/mFGhc4jBH

и си я инсталирай и си играй безгрижно.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

AlexBorissov

свалих кросоувър, инсталирах го, свалих игричката, тръгвам да инсталирам с нея щото Unarchiver не ми дава и като тръгна с кросоувър да инсталирам ми дава, че е damaged и да го места в кошчето? Изобщо не дава да се отвори програмата и ми пише, че е свалено от дрън дрън .ру

Константин

Измени си настройките в System Preferences ->Security & Privacy -> включи това: Allow apps downloaded from everywhere.
Първо кликни на катинарчето отдолу и вкарай админ паролата си
След това пак я инсталирай и ще стане!
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

Константин

Цитат на: AlexBorissov - 19-12-2016, 22:41:06
свалих кросоувър, инсталирах го, свалих игричката, тръгвам да инсталирам с нея щото Unarchiver не ми дава и като тръгна с кросоувър да инсталирам ми дава, че е damaged и да го места в кошчето? Изобщо не дава да се отвори програмата и ми пише, че е свалено от дрън дрън .ру
Чакай малко , ти играта откъде си я свалил? тя инсталациона ли е или е portable? това има значение!
Ако е порабл трянва да я инсталираш под Windows  и след това да я копираш направо в кросовера, аз така правя с някои игри.
Аз имам инсталирана  XP под Paraller deskop само за игрички:)
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.

AlexBorissov

Мале отговора ти ми е като ядрена физика хаха
-> http://zelka.org/details.php?id=339148 от тука я свалих и е .ехе файл и се опитвам да я инсталирам с кросоувъра, а дали е портабъл и тия слагания на уиндоус и т.н хич ме няма

AlexBorissov

подкарах я, но ми го инсталира в някъв windows bottle дето не знам какъв е, а после менютата ми станах все едно съм на уиндоус 98 хаха :Д

Константин

Ами точно така, този кросовер емулира различни ОС, ако зададеш Windows XP,7 и т.н. така и ще изглежда:)

разучи го и можеш да си инсталираш само отделни програмки които ги нямаш за мак.
Great Minds Discuss Ideas; Average Minds Discuss Events; Small Minds Discuss People.