Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 23:06:01

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 712
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 669
Total: 669

669 гости, 0 потребители

Заключен iPad

Започната от miroslav, 30-09-2015, 10:36:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

miroslav

Здравейте.
Преди около месец си купих iPad 2 3G 64GB, посредством OLX. Видях се с продавача лично. iPad-a беше със счупен дисплей, но човека беше така "добър" да ми даде чисто нов. Убеден, че съм сключил страхотна сделка веднага отидох да ми сменят дисплея и когато отидох да го взема установих, че устройството е заключено с някакъв акаунт  ??? "This iPad has been lost. Please call me. 0044 7768 ..." и т.н. Както се досещате човека, от когото го купих вече не съществуваше. Звънях и на номера от съобщението, но ми се включва единствено гласова поща. Оставил съм му 1000 съобщения на гласовата поща и отделно съм пратил още толкова като SMS. Звънях и на Apple ако могат те да ми помогнат, но уви... Дори ходих и в полицията, но те ми се изсмяха, че цитирам "Занимаваш ни с глупости! Все едно си нямаме друга работа!"... Вече съм изморен и направо бесен  :-X
Моля ви каже те може ли да се направи нещо по въпроса? Благодаря!

Adamov

Има начин, но не знам дали някой тук може да ти го направи. Таблета се отваря и се маха 3G модула + още 2-3 чарколяка. След това става като нов, но без 3G функционалността. Уви, тук, в България, не знам кой би могъл да ти го направи. При всички други случаи казваш "Майната му, важното е да сме живи и здрави" и продължаваш да си живееш живота, като таблета го продаваш за части или на някой който ще му се занимава да го прави. :)
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

Fifata

Аз съм го правил този на номер с Ipad 4 и в момента си го ползвам за вкъщи, но без 3г модул :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

Fifata

Цялата философия е да свалиш тъча без да го счупиш, а после е елементарно :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

miroslav

Благодаря!
Днес вие дадохте на един човек надежда  :angel:  ;D Наистина ме успокоихте, че може би има вероятност да не съм чак толкова ограбен. Сега остава да намеря сервиз във Велико Търново, където да се навият да го направят и да не ми отрежат главата с цената  ;)
Благодаря ви още веднъж!

Fifata

Ако си го разглобиш iPad-a аз събота и неделя ще съм във Велико Търново и ще ти покажа как да го направиш ;)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod

kawabiker

Ооо той вече е и разлепен,  цепи , @fifata ще направи магията в събота  , лепи и почвай да ползваш изисква да дадеш 1 час от себе си ...

miroslav

 ::) Ами момчета искам да ви благодаря отново! Аз вече си го направих  ;D Вчера седнах и се занимавах малко, махнах кондензаторчето и сега вече имам iPad 2 WiFi. Малко си пукнах стъклото в ъгълчето, докато го свалях, но съм си поръчал новичко и ще си го сменя  ;)
Отново едно голямо БЛАГОДАРЯ!
@fifata все пак ако искаш се обади като идваш да се почерпим за добре свършената работа  :)

Fifata

Остави номер за връзка и ако имам своободно време, не ми пречи да мина да пием по бира :)
iPhone 13 mini red 128GB
AirPods Pro
MacBook Pro 14 M1 Pro
iPad Pro 12.9 M1
HomePod