Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

16-05-2024, 10:41:47

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 653
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 619
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 489
Total: 490

489 гости, 1 потребител
aduritz

Само сега може да вземете 20GB безплатно за музика, докумен, снимки!!!

Започната от McMac, 02-12-2013, 18:01:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

McMac

Здравейте колеги,

Реших да Ви пусна покана, с която може д аполучите 20GB дисково пространство само ако се регистрирате след това свалите приложението за компютър или телефон.

На този реферал линк (гарантирам не е спам или вирус)

https://copy.com/?r=mYUPp7

След като се регистрирате получавате 15GB FREE, когато свалите и се логнете в приложението за компютър или телефон получаваате още 5GB FREE, като благодарност че сте използвали линка горе, та общо 20GB безплатни за твоите документи, снимки, музика и други.

Офертата е ограничена във времето, след това ще се намалят даваните GB-ти на MB-ти

Тази оферта е много по-добра от DropBox, защото получаваш веднага 20GB

Мерси

ValDenev

Аз лично ползвам услугата на Copy повече от година и съм натрупал 35 GB дисково пространство
MacMini M2
MacBook Air M1 2020
iPаd Pro 2020
iPhone 14 Pro
Time Machine back up - Synology DS1621+
Apple Watch 6 replacement - Garmin Fenix 7X

akademika

За момента най- добрата от подобните услуги , а и съвместима с iOS i Mac iOS


Sent from my iPhone using Tapatalk
MacBook Air 13" i5 Dual-core 1.8GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 4000
iPhone 5 16GB

iPhonecheto

Не е ли по-готин google drive-a? Там можеш онлайн да си редактираш документите, което е много полезно, особено за хора, които нямат закупен софтуер... :) 8)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

McMac

Аз лино не съм доволен от Google Drive, никога до сега не е успявал да качи наведнъж много файлове без да оклепа нещо, имам и DropBox, той работи перфектно, но много малко дават и е скъп, за този който иска да плати.

Но все пак всеки си решава.

akademika

MacBook Air 13" i5 Dual-core 1.8GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 4000
iPhone 5 16GB


kolegs

аз пък използвам само двд и сд като в доброто старо време не се знае кога ще ми потрябва нещо а в този момент да нямам интернет на тях се доверявам най вече но със времето някой просто не работят

bboyg

Абе пичага, (освен ако не си чужденец) има ли начин да започнеш да пишеш адекватно и граматически?!?
Няма пунктоация, няма главни букви, много често няма и смисъл... Осибено в една тема за един 15 годише монитор дето предлагаш да се ползва HDMI кабел... ами извинявай, ама...

dreben

INtact,
Това го пробвах още вчера, но днес го спрях. Не знам при някой друг как е, но при мен цялата ми машина става толкова бавна, че нищо друго не мога да работя. Да не говорим, че ми изяжда всичката 8г. рам. Да уточня, указал съм една папка с около 200гига караоке файлове, да бъдат трансферирани. Не мисля че има някакво значение, но... виждам че е прескочило българските. Да не би да не може да чете кирилица и от там да се мотае?!
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

iNtaCt

Нямам особено големи наблюдения, но при мен работи доста добре, ама аз съм с доста бърз интернет, кеширам през SSD и имам 16 гб рам. Нека други да споделят дали имат такива проблеми.

Пиф

При мен също работи без грешка. Единствения проблем е, че скоростта на трансвер е по-ниска. В сравнение с Dropbox - 1-3MBps Copy.com трудно превишава 0.5MBps, но е приемливо за 10 пъти по-голямо пространство.

dreben

Сега го пуснах пак, добре върви с окло 1.5-2.00 мгб/сек.
Явно през деня сървъртът им е по-натоварен.
Macbook Pro-4.1 Early 2008-Mat
Macbook Pro 14" M1Pro 2021
Imac 18,3 - 27" Retina 5K 2017

kolegs

Цитат на: bboyg - 11-02-2014, 11:44:34
Абе пичага, (освен ако не си чужденец) има ли начин да започнеш да пишеш адекватно и граматически?!?
Няма пунктоация, няма главни букви, много често няма и смисъл... Осибено в една тема за един 15 годише монитор дето предлагаш да се ползва HDMI кабел... ами извинявай, ама...
Не съм чужденец, щом се налага ще използвам и граматическите знаци , поне до колкото успявам да ги сложа на местата си но едва ли има значени това къде оставям запетая и къде не .

Пиф

Преди няколко дни писах, че copy.com работи без грешка, но от вчера забелязвам, че грешките се трупат една след друга.
Инсталирал съм Copy на домашния и на работния си компютър. Имам вътре няколко папки с работни файлове, които отварям и  записвам и от двете места. Често са пуснати едновременно и двата компа, т.е. синхронизират с Copy в реално време. От вчера определени файлове започнаха да генерират копия. Ситуацията протича по следния начин:
Отворил съм файл abcd.xz, работя по него и периодично записвам. В същото време е включен и другия комп и синхронизира и той. При N-ти запис, започват да се генерират копия на файла - abcd (1).xz, abcd (2).xz, abcd (3).xz, abcd (4).xz и т.н. с честота 1-2 минути. Когато станаха 20-ина, изтрих копията, но те продължиха да се генерират пак от номер 1. Спрях синхронизацията, изтрих копията, после я включих пак и самокопиранията спряха. Но за съжеление не за дълго, след време (1-2 часа) започна пак. Сега като работя просто спирам синхронизацията, но това е тъпо, защото забравям да я включа после и целия облак се обезсмисля. Ползвам и Dropbox, не ми се е случвало такова нещо там.
Някой да има подобни наблюдения? А и лекове ако се намерят ............
Весела събота и неделя на всички !