Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 13:32:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 447
Total: 447

447 гости, 0 потребители

Когато професионалистите започнат...

Започната от shaman, 20-01-2007, 16:30:13

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Net

е когато всичко работи защо да се затрива даден скин а не се оставят 2та да има избор.

Pitar

Скина е добър, и работата по сайта си е перфектна. Просто някои колеги изразиха мнение, че трудно четат, затова предложих анкета, нищо повече.

implant

За тези на които им липсва функциионалност има събсилвър... нека вече да приключим с темата.

Имаше в началото предложение маркера да е светъл за да се вижда ...интересното е че той е светъл и на ПЦ се вижда такъв, но на Мак си седи тъмен..нямам представа защо става така.  8O
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

nubizus

Цитат на: "implant"За тези на които им липсва функциионалност има събсилвър... нека вече да приключим с темата.

Имаше в началото предложение маркера да е светъл за да се вижда ...интересното е че той е светъл и на ПЦ се вижда такъв, но на Мак си седи тъмен..нямам представа защо става така.  8O

Мда аз го ползвам събсилвера. Който иска да ползва новото.
Все пак ако имах време щях и аз да барна един скин за тва вече не мрънкам. Който му се занимава да прави (не че искам да ви плаша ма скинясването на пхпбб е разправия с която аз не бих се хванал точно в момента) едва ли Шамана ще откаже още скинове.

pravdo

Споделянето на мнение и задаването на въпроси относно очевидно несъвършената функционалност на сайта не е "мрънкане"...
Второ, не бих правил проблем от Черната мъка ако можех да ползвам старата кожа...
Шаман, сори, и след изтрит кеш и през apple-bg... пак Черна мъка! Адреса си остава apple-bg.com, но се зарежда новият сайт...
ако някой ми помогне да си се логвам направо в старата кожа, ще съм му много благодарен и няма да "мрънкам" повече...
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

implant

pravdo... как всички могат да се оправят и да работи?

сега махаш кеша... отново. ребоот, и кликаш тук:

http://www.apple-bg.com/forums/

след това се логваш с името и паролата си.
отиваш на Профил
сменяш си скина със събсилвър
записваш промените
реопен на сафарито

http://www.apple-bg.com/forums/

Воала!
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

pravdo

Ами това съм го направил още преди 2 дни... и не ставаше от първи път.

Сега като че ли става още с първото логване... ВОАЛА :-)

дано не се промени...
благодаря на всички.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

lilit

implant, не се карай на pravdo! Аз също се оплаках няколко пъти, но замлъкнах, за да не прозвучи като "мрънкане". Днес, обаче някой нещо е пипнал, защото без аз нещо да променям, нещата се оправиха. Дано не е временно... :D

implant

Останал си с грешно впечатление, не се карам на никой а и съм далеч от мисълта да го правя... предпочитам всичко да се реши кротко и разумно. Но явно има проблеми когато някой се опита да направи нещо различно и с добра кауза ..при положение, че не се хареса...да се оплюе веднага. Изчезнала веднага ползваемоста, функцията, глупости колкото искаш... това е прост пхб форум бе момчета... не корпорейт уебсайт. Нищо не е пипано или променено..просто има два скина в повече. Имаше някакъв проблем с домайна: applebg.com, но него го оправихме преди време.

Надявам се всички да сте доволни.
Целта е това място да се развива... предполагам, че скоро ще успеем да подкараме и сайт.
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

lilit

Цитат на: "implant"Останал си с грешно впечатление...
да се оплюе веднага...
Целта е това място да се развива...
Ти си останал с грешно впечатление - от ж.р. съм :wink: и не мога да си представя, че ще оплювам нещо, което харесвам, та форума е любимото ми място! Сутрин като се събудя, първо в него влизам, тук съм намирала разрешение на куп проблеми. Нямам нищо против мястото да се развива и сигурно не винаги това се осъществява без проблеми, но за да се оправят проблемите, трябва и някой да съобщава за тях, нали? Не знам как и защо, но при мен проблемите изчезнаха точно днес и тъй като нищо не съм пипала, помислих че някой нещо е поправил.

implant

Лили, извинявам се че обърках...  :oops:
Не сме пипали нищо.

Иначе Правдо точно си мрънкаше вместо кротко да поясни проблемите:

"черната мъка това..., черната мъка онва..." това не е споделяне...
за това и не му обръщах внимание до сега!
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

nubizus

Мисля че дискусията изгуби смисъла който беше да се оптимизира дизайна. Просто ще дам едно примерче за форум ала ейпъл (естествено ако има случай в който е удачно да се копира едно към едно ос тен е тва)
http://www.aqua-soft.org/board/
ПС.
Не го пускам за да омаловажа работата на Импланта а за инфо.
Всеки има право на избор. За да се разделича от идеята че плюеме просто ще кажа че лично мен ми пука само за едно: За парите.
В случая при работа на доброволни начала квот е тва е.

Net

Браво. Много добър форум си дал за пример ако може да се копне тоя темплейт ще е супер.

implant

на мен точно такива ос скинове изобщо не ми допадат. :x
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

maculas

И мен не ме кефят такива изтъркани скинчета, предпочитам нещо изчистено и не толкова помпозно...
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB