Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 16:32:51

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 403
Total: 403

403 гости, 0 потребители

Когато професионалистите започнат...

Започната от shaman, 20-01-2007, 16:30:13

« назад - напред »

0 Потребители и 5 гости преглеждат тази тема.

Net

проблема е при вас! Нямам проблем с автоматичното влизане във форума и със силвър темата.

pravdo

... е щом вината е в нас (потребителите на саита) ние да си ходим :-)
не знам каква е причината при едни да става при други не... но дори и двама от юзърите да имат проблем това означава че не всичко е наред. А и кожата не е единствения проблем... изброил съм ги в предишния си постинг...
Шаман, и от двата сайта ме праща в "тъмното" с неактивни мнения... не знам каква е причината... това е което по ме тормози, а иначе  щом мнозинството им харесва да са на тъмно и красиво ще се съобразя... Не ми е лесно да говоря тези неща защото някой е положил безвъзмезден труд с желание да направи нещо хубаво за сайта, но както знаем "пътят към ада е постлан с добри намерения"... :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

space ace

след ресет на сафари започнаха проблемите. трябва да вляза два пъти и при следващото посещение пак трябва да се влиза. със или без тире, с черни или бяло, все не работи.
macbook

kuju

Аз си настроих стария скин и нямам проблеми никакви. (със Сафари го отварям)
========================
Човек никога не знае!

Net

Правдо кой говори че трябва да стоиш на тъмния скин. Аз също не го харесвам влезнах си в настройките избрах си друг, сейв и толкова нямам проблем.

pravdo

Ок, кажете ми как да си променям скина... наистина не знам. ама ми обяснете като на малоумен... заставам пред черния БЕЗ активни теми екран и какво правя за да отида в стария скин? Трябва ли при всяко влизане в сайта да правя тази гимнастика... как ако влизам в сайта от някое интернет кафене да му дам "излез"? Защо "влез" не става "излез",
както преди?
И защо трябва да ни е трудно, само за да разберем колко ни е било хубаво като ни е било лесно...това последното е майтап, но въпросите ми не.
Искам само да напомня на авторите на новия изглед една статия в Капитал, и изречението- Потребителите на Мак са хора за които работата която вършат с компа е по важна от това да се занимават с него.... (свободен цитат)
благодаря предварително за отговорите,
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

Mincho

като се логнеш - потърси меню 'профил'
там почти най-отдолу има падащо меню, от което избираш с какъв стил да ти се показва форума. избираш 'subsilver'
след това кликаш на 'save preferences' [или нещо подобно]
и следващия път като се логнеш ще виждаш форума по стария начин
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

eek

абе искам да върнете checkbox-а за автоматичен логин в тая черна тема! :evil:

pravdo

Благодаря ти Fan, но първо в Черната Мъка няма меню Профил.. открих го в стария скин, който се зарежда по абсолютно неведоми пътища от време на време. Та, той си седи на съб силвер, но какво от това. При всяко ново включване ми се зарежда Черната Мъка... освен това, защо след като съм се логнал и реша да напиша мнение ми иска отново  име и парола?... Просто, много мъка има по този свят, а ако няма си я правим изохкал Моканина...
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

shaman

Ще помоля който има проблеми да пробва (за момента) да влиза единствено на www.apple-bg.com (не ползвайте временно applebg.com)

и чакам коментари  :oops:

Явно нещо става с кукитата, които форума праща (те определят дали някой се е логнал или не)

implant

има два варианта описаното от теб да се случва....
обърни внимание след всеки клик на url-то отгоре дали: apple-bg.com се променя в applebg.com....

ето и защо няма профил, защото просто не си логнат!



MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

Pitar

Знаете, че когато сайт или в случая форум се редактира е нормално да бъде затворен. А за да не бъдем ощетени по този начин нашият си функционираше през цялото време. Така че, тези малки бъгчета са си нещо съвсем нормално. Ще бъдем известно време тестъри, но това си е нашият сайт. Който не е довидял нещо да не обвинява модераторите. В момента при мен всичко функционира добре и вече не се логвам по два пъти. Колкото до скина, пуснете анкета и народа да отсъди.

Mincho

Цитат на: "shaman"Ще помоля който има проблеми да пробва (за момента) да влиза единствено на www.apple-bg.com (не ползвайте временно applebg.com)

пиша юзър и пас в apple-bg и след това ме прехвърля в applebg като регистриран потребител. помни настройките ми за стария скин. преди това съм изчистил всякакъв кеш на браузъра. FF 2.0.0.1, win xp pro
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

Net

ЦитатКолкото до скина, пуснете анкета и народа да отсъди.

Няма какво да се обсъжда- това е въпрос на вкус така че да си стоят двата вида и всеки да си настройва който иска.

Pitar

ЦитатНяма какво да се обсъжда- това е въпрос на вкус така че да си стоят двата вида и всеки да си настройва който иска.

Предполагам имаш в предвид и това, че в момента сайта се разглежда от 6 гости и 0 потребители.