Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 11:43:46

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 466
Total: 468

466 гости, 2 потребители (1 скрит(и))
XoXo

Каталози

Започната от masterspi, 27-04-2013, 03:06:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

masterspi

Второто ми приложение е вече в App Store   ;D

Каталози
This app is designed for both iPhone and iPad
Описание: Всички каталози и брошури с промоции на големите търговски вериги магазини в България на едно място.
С приложението имате възможност да се абонирате за търговски вериги магазини , които ви интересуват и да следите кога излизат нови каталози и брошури от тях.



Katalozi-bg.info - Разглеждай каталози и брошури с промоции на PC

Снимки:
iPhone:


iPad:


А за тези , които са пропуснали ето и първото ми приложение в App Store


БГ TV Guide
С БГ TV Guide можете да следите седмичната програма на над 100 телевизии излъчвани в българските кабелни и сателитни оператори.

Lycan

Подбрана е нишата! Нека позная - следващото е нотификейшън за пенсията :)

HQ

... и за хапчетата  ;D

faire

Поздравления! Наистина приложенията са точно таргетирани към българина като цяло :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

HQ

искам един "Турски Сиряли Асистант Гайд"

foctobar

Хаха, това е много готино, ще го препратя инфото към къщи.  :D

arnold

Браво! Добро е.
Real Mac mini

j1g1ta

Мойте поздравления , много добро и точно орентирано приложение.  Прекрасна идея. Добавяй още каталози ако намериш , независимо от тематиката щом имат магазини в Бг.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

elpatseto

Браво пич! Страхотни са!
 MACBOOK PRO 13"(MID 2012) 2.5GHZ I5/4GB/SSD 128GB - OS X Yosemite
 Apple Magic Mouse
 iPhone 5S 16GB Black - iOS 8
 Apple ТV 3

carrot

И на мен ми хареса приложението и го използвам (наложил съм ембарго над хартиените реклами на входа и чупя кратуни като видя някой да спами пощенските кутии)  ;D
Може да се добавят още и carrefour, dm, mtel, други препоръки нямам.  :)
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

masterspi

Каталози версия 1.1 :
-Добавено е търсене и филтриране по категории заради нарастването на каталозите . До края на Октомври ще има каталози и брошури на над 50 фирми / магзини
-Добавено е напомняне(push notification) за нови каталози от фирми добавени в "Абонаменти" ако имате проблеми с функцията пишете на support@katalozi-bg.info
-Списъците с последни каталози и абонаменти вече показват само актуални каталози
-В настройки е добавено съобщения и новини за да сте информирани за последните
новости в приложението
-Ландскапе каталозите (Орифлейм, Лили Дрогерие и др.) когато се разглеждат в ландскапе на iPad вече се показват по една страница
-Оправя проблеми с iOS 7 където при опит да се разгледа каталог в Ландскапе на iPad приложението крашва и още други малки проблеми с iOS7
-Оправени са много бъгове

Също има подобрения по web версията на katalozi-bg.info и вече има Андроид версия на програмата.

semigod

Поздравления за труда, който си положил!!!!
Измислени добре, а също и толкова добре реализирани идеи.
Продължавай в същия дух!!!   :)
iPhone 8   iOS 13.3
iPhone X   iOS 13.3
iPhone 11 Pro  iOS 13.3
Apple AirPods

iPhonecheto

И мен ме кефят...преди известно време намерих първото приложение Каталози, когато беше на първите места в ТОП-а. Не знаех за второто, докато не ти видях темата. И двете са много готини, браво, очакваме 3-то приложение с нещо друго полезно :)
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

masterspi

Каталози 2.0 е достъпна за сваляне от AppStore .



Ако сте с версия 1.1 и с iOS 8 ще имате проблеми (крашва в абонаменти и на 2-ро 3-то разглеждане на каталог) , уверете се че сте с версия 2.0 . 
Проблема с iOS8 беше открит в началото на септември , основно усилията бяха съсредоточени в новия вид и оправяне на бъгове . Нямах време да добавям нови функции във версия 2.0 , но очаквайте ъпдейти който да добавят нови функции.

Какво ново във версия 2.0
-Изцяло нов дизайн за iOS7
-Подобрен е UI-а на четеца
-Промяна на системата за кеша . При всяко стартиране се трие само кеш от изтекли каталози / брошури , което може да доведе до по голям размер на програмата ако това не ви харесва може по често ръчно да изчиствате кеша от настройките.
-Оправя проблемите с iOS8
-и много други бъгове ако видите проблем пишете на support@katalozi-bg.info

Версия 2.0 поддръжа само устройства със iOS 7.x нагоре.
Ако имате iOS по стар от iOS7 може пак да инсталирате по стара версия 1.1 която поддръжат устройства със iOS 5.x нагоре. Ако не сте поръчали програмата няма да ви даде да инсталирате старата версия на устройството за да ви позвули да инсталирате в.1.1 трябва да я поръчате от вашето PC от iTunes след коет ще ви даде да инсталирате по старата версия.

Снимки iPhone:



Снимки iPad:



semigod

Сигурно си имал предвид iOS 8.  ;)
Иначе на мен ми харесва повече вече.
Браво!
iPhone 8   iOS 13.3
iPhone X   iOS 13.3
iPhone 11 Pro  iOS 13.3
Apple AirPods