Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 08:37:09

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 552
Total: 552

552 гости, 0 потребители

Quake 3

Започната от Net, 05-11-2004, 15:58:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Net

я ми кажете как да направя тест с Quake 3 за кадрите в секунда- какво се пише в конзолата.

MalCho_Mnt

Net pich kaji mi kade ima site vutre s games samo for MAC dea dai nekoe url da svalq nekoi games shto se poburkvam ... i iskam da te pitam ako razbirash de znachi moq IMAC e s 64 bit system nali i iskam da znam samo igri koito rabotqt na64 she mi trugvat ili izobshto vsichki ostanali shtoto tuka nekvi hackercheta mi kazaha che igri samo napraveni da rabotqt na 64 she igraq a vsichki ostanali _|_ iskam da mi kajesh

Net

напиши си поста на БГ че го схванах наполовина инъче играта за мак ли е и би трябвало да тръгне.

MalCho_Mnt

искам да те питам можеш ли да ми кажеш от каде мога да сваля някакви игри за МАК от рода на CS 1.6,1.7; Quake3; Diablo...

Net

виж темата за torrent и си дръпни bittorrent клиента от www.macupdate.com

Net

разбрах как се пускат кадрите в секунда!- отваря се config файлът на quake и се променя там от seta cg_drawFPS "0" на seta cg_drawFPS "1" :D  :D  :D

iSvetlio

някой може ли да качи Quake3-ката за МАК на някой БГ-сървър???
Аз съм с бавна връзка към света, така че ми е много трудно да тегля по торрентите или IRC. моля Ви по възможност да качите нещичко... :roll:

komrade

значи какво можете да направите  за да играете куейк 3 на мак без да имате мак версията... намирате си зипната инсталирана писи версия, екстрактвате я и слагате пач 1.32 за ос Х (има го на сайта на епъл). при мен работи безотказно! но имам проблем със саунда - и по-точно, играта просвирва отделните саунд файлове на ефектите (стрелби, ходене, скачане и тн и тн) ПРЕКАЛЕНО бързо... някой има ли идея какво да правя?

iSvetlio

а как да си пусна конзолата под куейк 3 за мак????

komrade

вълнообразният клавиш между зед и левия шифт.

komrade

ето тук има много голям и хубав FAQ за куейк3 за мак... аз лично намерих решение на моя проблем там. обяснени са доста неща много добре :)