Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 06:53:17

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 586
Total: 586

586 гости, 0 потребители

BroodWar и OS X

Започната от komrade, 24-05-2005, 23:52:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

komrade

Ами, свалих имиджа който е на сървъра на насо, дръпнах си ос х инсталера от сайта на близард но нещо не сработва... инсталера забива, но когато погледна в директорията на играта вътре всичко изглежда доста инсталирано, има някакви неща които ми ги показва като юникс екзекютейбъл файл, но когато опитам да ги пусна ми дава че няма с какво... Що да правя?

iSvetlio

instalira li predi tva obiknevenia star craft??? Zaduljitelno e!!, kato brood war se iaviava upgrade na star craft!
Sorry za latinicata?

komrade

оф, за това пък не бях помислил... мислех, че това е някаква кракната версия и на двете... пфу, значи трябва и старкрафт оригинал да търся...
мерси, Светлыо

MikoBG

Ще питам тук, за да не правя нова тема.
Накой знае ли защо на StarCraft не работи десният бутон на стандартна 3 бутонна мишка.  Мишката ми е USB Microsoft Basic OpticaL MOUSE а компа powerbook G4 867 Mhz. Играта си вырви нормално, но дразни да ползвам постоянно епыл бутона в комбинация с мишката.
iMac Intel Core 2 Duo 3.06GHz, MacBook Pro Core 2 Duo 2.4 GHz, 15", 2 GB , 250 Gb
Titanium PowerBook G4 400 MHz, 15", 384 MB, 40Gb
iPhone 4 16bg v4.3.3
+ Stanza ;)

komrade

ако играеш през класик когато пускаш играта за първи път те пита каква мишка да ползваш и ти дава да я конфигурираш...

MikoBG

Цитат на: "komrade"ако играеш през класик когато пускаш играта за първи път те пита каква мишка да ползваш и ти дава да я конфигурираш...
Така си е - играя през класик . Конфигурирах според указанията, ама не ще! Та за това и питам. :roll:
iMac Intel Core 2 Duo 3.06GHz, MacBook Pro Core 2 Duo 2.4 GHz, 15", 2 GB , 250 Gb
Titanium PowerBook G4 400 MHz, 15", 384 MB, 40Gb
iPhone 4 16bg v4.3.3
+ Stanza ;)