Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 11:15:51

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 603
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 573
Total: 574

574 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

бива ли такава небивалица

Започната от FRESH_STUDIO, 17-03-2005, 13:22:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

FRESH_STUDIO

IDG.BG: Излезе Mac версия на Doom 3, съобщиха от Aspyr Media

17.03.2005  
Но, на практика, прилично качество можете да получите при G5 на 2 GHz или повече и видеокарта със 128 МВ памет. Играта поддържа мултиплеър, а цената й е US$ 50. Автор на играта е id Software, а Мас-вариантът е разработен с активното съдействие на Aspyr.

Някой да  е играл вече и да сподели нешо ??? :?:
Искам да стана

naso

утре трябва да е дошла :) ще ви я сипа на хотлайна :) аз още си чакам мини-то (голям съм оптимист) на сегашната ми Г3 е абсурд дори да иска да си пусне инсталатора :)

the_dork

Цитат на: "naso"утре трябва да е дошла :) ще ви я сипа на хотлайна :) аз още си чакам мини-то (голям съм оптимист) на сегашната ми Г3 е абсурд дори да иска да си пусне инсталатора :)

Ти сериозно ли мислиш да блъскаш Doom 3  на mini?
Нямам кой знае какви впечатления от Doom 3, но съм го пробвал на Athlon XP (мисля, че реално беше на около 1.8 GHz) с 64 MB FX5200 и едвам се играеше, дори на най-ниско качество. Говори се, че Mac версията е още по-бавна.
Според мен само ще си късаш нервите.

naso

аз го блъсках със GeForce2 MX докато чаках да ми донесат 6800 GT :) и не си скъсах много нервите :) това на Атлон 2700+ :) ... а колкото до мини... щом един приятел го изигра на една Латитуда с Центрино 1.4ГХц и радеон 9000 с 32МБ рам значи и на мини-то ще върви :) е няма да е както съм свикнал :) ултра детайли и 1280х1024 :Р ще се играе :)