Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 16:44:05

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 329
Total: 329

329 гости, 0 потребители

Лош късмет или нещо повече

Започната от Icko2, 05-09-2008, 01:32:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Icko2

Искам да ви разкажа за моя опит с Apple. Миналата година си купих Macbook (new), който се оказа, че има прецакан дисплей и, който трябваше да върна (не искам да ви казвам колко нерви съм хвърлил). Тази година си купих iMac (refurb), който дойде със счупен кашон и в следствие на това с издраскан дисплей и трябваше да го пращам отново. Приятелят ми, с който сме в Америка си купи преди седмица и нещо refurb Macbook, на който Airport-a му правеше проблеми и, който върнахме за нов... отново. До тука какво се получава... 3 компютъра и 3-те върнати...
Приятелката ми си взе Macbook (new) в началото на лятото, който слава богу работи добре, само дето някой път забива тракпада и клавиатурата и трябва да се затвори и отвори...
И аз се започнах да се питам. Apple ли нещо куцат или просто сме каръци тука?!

P.S. Всичко компютри са взимани от www.apple.com .... :?:
iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

eek

Чисто нов (не refurb) лаптоп Toshiba Tecra M9, купен от Toshiba BG преди 3 месеца.

Досега не бях попадал на дефектна техника. Ever.

Винаги, навсякъде и на всеки може да се случи. И се случва. Не можеш да го предвидиш.

А към теб и приятелите ти, вероятно Apple имат специално отношение. :) Съжалявам.


stefansa

Иди на ходжа или в каквото там вярваш да ти разсее лошия късмет :) ) )
Anything your PC can do my MAC can do better

iMac 21' 10.8.2
Macbook unibody 13' -10.8.2
Macbook 13' white - 10.7.2
iPhone 4S 16 GB black 6.0.2
iPad mini 16 GB black 6.0.2

XXwolf

Цитат на: "Icko2"... Тази година си купих iMac (refurb), който дойде със счупен кашон и в следствие на това с издраскан дисплей и трябваше да го пращам отново. ...

ами ти не споменаваш какво е станало по-нататък... получил ли си друг и вкарал ли си в БГ?

Icko2

Цитат на: "XXwolf"
Цитат на: "Icko2"... Тази година си купих iMac (refurb), който дойде със счупен кашон и в следствие на това с издраскан дисплей и трябваше да го пращам отново. ...

ами ти не споменаваш какво е станало по-нататък... получил ли си друг и вкарал ли си в БГ?
О да, получих. Пратиха ми го с overnight доставка. Слава богу на този му няма нищо. Купил съм си голям Samsonite куфар и ще слагам компа в него... За крайния резултат със сигурност ще пиша :)
iMac 2,66/ 2 RAM/ 320 GB
MacBook 2,16/ 2 RAM/ 120 GB
iPod nano,  Touch, Shuffle
Airport Extreme

XXwolf

Цитат на: "Icko2"Пратиха ми го с overnight доставка.

виждаш ли че не си толкова голям куцус а и те не са толкова куци