Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 14:48:52

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 351
Total: 351

351 гости, 0 потребители

Среща - Русе /21.02.2008 19:00/

Започната от shaman, 13-02-2008, 17:16:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

PaoloGEMINIakaOZIRIS

И така... мисля Че е крайно време да подновим отново темата. Тази сутрин приказвах с "mashine" (адаша) в Скайп-а, и той предложи да си направим поредната локална среща на Apple-феновете в гр. Русе, именно този Weekend. Естествено аз му оговорих, Че от моя страна не е проблем и съм адски зарибен. Уговорката бе това мероприятие, този път да не е в Club "Soho", а в Club "SIGN". За тези, които незнаят ще проясня, Че новото място се намира малко по-надолу пак на същата улица в посока РеЧна Гара.

П.П. Алоууу Русенци, зарибени ли сте ве народе?
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

usx

Така като гледам няма интерес :)))

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Цитат на: "usx"Така като гледам няма интерес :)))
Да ве баце, гледам ... голям ... (цензура)!  :evil:
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

AnotherBoy

Аз съм за, интересно ми е да видя муцуните от форума, ама Бургас-Русе ми идва далеко малко.
Преди се говореше много за неутрално място, ама пак нищо не стана така че глас в пустиня!
Освен един видео чат рум да се съберем всички и наздраве, наздраве... ;)
iPhone XR
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Mac mini (Late 2012), 8GB RAM, 120 GB SSD
iPad Air 4 Wi-fi
iPad mini Wi-fi (1-st Gen.)

mashine

Адаш маи не сме говорили за уикенда точно .. понеже аз сам зает събота /извън града съм през деня / а вечерта съм на Drum N Bass Party  в Stilissimo / Всеки  които е фен да се чувства поканен там /  така че неделя съм свободен а и то май няма време да видат всички поста и да решим така че нека не избързваме с времето за среща да речем в близките уикенди ..
мен ми се изкаше да направим срещата на датата на някое събитие примерно на 14.10 когато се очаква да изкарат новите МацБоооци:)
и заедно да гледаме да си пием бирата ... навитаци ? Според мен 14.10 е добра дата за среща в SIGN  има WIfi / свободно е за ползване /  има и проектор така че може да поснем един лайв стриим на Keynot-а и да гхледаме заедно ..

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Цитат на: "mashine"Адаш маи не сме говорили за уикенда точно .. понеже аз сам зает събота /извън града съм през деня / а вечерта съм на Drum N Bass Party  в Stilissimo / Всеки  които е фен да се чувства поканен там /  така че неделя съм свободен а и то май няма време да видат всички поста и да решим така че нека не избързваме с времето за среща да речем в близките уикенди ..
мен ми се изкаше да направим срещата на датата на някое събитие примерно на 14.10 когато се очаква да изкарат новите МацБоооци:)
и заедно да гледаме да си пием бирата ... навитаци ? Според мен 14.10 е добра дата за среща в SIGN  има WIfi / свободно е за ползване /  има и проектор така че може да поснем един лайв стриим на Keynot-а и да гхледаме заедно ..
Мммммм да, доста апетитно и примамливо предложение... ама има една малка подробност: на 13.10.2008г. (понеделник), започва поредната учебно-студентска година за мен (вчера научих тази новина), така че не би ли могло да изместим датата по към в началото на същия месец октомври? :wink:

П.П. Но все пак, да чуем и другите от агитката, за да се стигне до някакъв консенсос. Хайде народе, за сега ЧАО... ако стане нещо по въпросът - свиркайте... аз съм насреща! :P
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

PaoloGEMINIakaOZIRIS

Я по-добре нашият "Шаман", да подкара агитката, че ако само двама, трима се навиваме нищо няма да се получи.

П.П. Павка, ти си на ход!
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?