Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 20:39:28

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 401
Total: 401

401 гости, 0 потребители

iPod Touch питания

Започната от gogo_slv, 21-01-2009, 20:09:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

gogo_slv

Здравейте! Вчера пристигна моят iPod Touch 8GB и сега възникнаха някои питания:

1. Много се учудих как Yahoo пощата работи с Mail клиента на iPod-a. Уж има POP3 и IMAP само за платената Yahoo! Mail Plus. Та въпроса е дали може да се настрои тази поща и на десктоп клиент?

2. Мога ли да си инсталирам българска фонетична клавиатура? Айпода не е jailbreak-нат или там както се казва... Не смятам и да го 'отключвам' по този начин.

3. В YouTube съм гледал, че айподите им пристигат в черна картонена кутия, а моят пристигна в пластмасова, прозрачна. Сигурно за Европа са такива или само за България?

Засега толкова! Ще се раздвам да ми отговорите. Ако възникне нещо пак ще пиша. Поздрави!!!

dodo1

2.Мисля , че без jailbreak няма да стане
3.iPod Touch 1G беше с картонена кутия.Твоят е 2G и за това е в пластмасова ;)

gogo_slv

Много благодаря dodo1. Сетих се още нещо: трябва ли да зареждам първоначално 12 или 24 часа батерията? Или да го държа докато си се запълни батерийката?

julss

За да ползваш българска клавиатура и език,трябва да го джейлнеш.А и е глупаво да не го направиш,хиляди кракнати приложения има из нета...
Лошото е че и да искаш,за момента няма да можеш.За 2G засега няма джейлбрейк.

gogo_slv

Нали има App Store? Там има много яки безплатни приложения. Няма да го jailbreak-вам....  :lol: Все пак благодаря!!!

fpyyh

да, един колега има такъв и беше на същото мнение, докато не видя какви са "платените" неща. има много по $0.99-$1.99, което си е почти безплатно, ако имаш как да ги дадеш.

gogo_slv

Да и аз ги гледам  :D Ама аз съм си такъв... Незнам защо. Знам че това отключване дава много големи възможности ама пак няма да го отключа. Незнам след време ако ми скимне може и да го направя....

fpyyh

ако имаше 5 дневни демота и аз нямаше да свалям кракнати, но откакто приятелката ми купи някаква глупост за $6.99 и се оказа, че няма връщане назад, първо пробвам, после евентуално купувам.

gogo_slv

Как се разплащаш? Gift Card?

fpyyh

да, удобно е, като ходих си купих 1-2 и понякога някой познат от там ми купува, а аз му плащам нещо от амазон примерно.

Xackintosh

Ми има една програма,която май се казваше Phonetic.Един приятел я ползва на АйФона. ;)
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

julss

За Phonetic ти трябва jeilbreak, параграф 22 ;)

Xackintosh

1.Същото както и при SMS Touch където пращаш СМС-и без М-тел безплатно.

2.Пристига ти в пластмасова кутия или защото си го купил по-късно или защото си гледал как се отваря 1GEN

3.Няма как да си свалиш iPhonetic безплатно ако не ти е JailBreak-нат.За 2GEN излезе програмата Yellowsnow или Redsnow,която първата по рода си за 2GEN,макар че процедурата се извършва много по-трудно отколкото с QuickPwn,който обаче не подържа 2GEN ;)
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]