Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 04:45:18

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 395
Total: 395

396 гости, 0 потребители

iPhone .ipa файлове

Започната от patchosan, 19-01-2009, 15:39:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

patchosan

имам .ipa файлове с игри и други
какво да направя че след инсталацията им самия телефон ми отговаря
"can't open"
защо така? помогнете

julss

Дай малко повече инфо:джейлнат ли е телефона,инстаслирал ли си Mobileinstallation пач,сложи ли едно безплатно приложение първо от iTunes, с коя версия firmware си и стават ли приложенията дето инсталираш за тази версия...

Sid

Значи, по всяка вероятност става въпрос за кракнатите приложения, ако е така за да ги подкараш трябва да имаш джейлнат телефон с версия на FW 2.X, трябва през Cydia да си инсталираш крак, да си създадеш iTunes Account, да инсталираш през него 1 безплатно приложение и да рестартираш.

След това вече можеш да инсталираш приложенията които имаш в iTunes и да ги синхронизираш с телефона си, съответно ще заработят :)

Ето тук е описано подробно как става: iPhone-bulgaria ръководство на български с картинки, а в същата тема ще откриеш и 40 страници с приложения

А тук можеш да видиш как да си направиш акаунт в iTunes iTunes Account отново ръководство с картинки и даже филмче :)

Преди да правиш каквото и да било провери с коя версия си на телефона си FW и дали е jailbreak-нат (имаш ли иконката на Cydia). Успех
12" PowerBook, 1,5 GHz, 1,25 Gb Ram
AirPort Extreme Base Station
Hackintosh, iPhone 3G/16GB FW 2.2

pepo0505

Цитат на: julss - 19-01-2009, 16:37:10
Дай малко повече инфо:джейлнат ли е телефона,инстаслирал ли си Mobileinstallation пач,сложи ли едно безплатно приложение първо от iTunes, с коя версия firmware си и стават ли приложенията дето инсталираш за тази версия...

Iphone 3G 16GB занесох го на сервиз да ми го отключат и всичко е наред има си Mobileinstallation  Cydia и други пачове, направих си акаунт в  iTunes  и си свалих от замунда един сериозен пакет с приложения и така към същинската част като припала  iTunes и кликна два пъти в папката с приложенията върху някое от тях то се качва в iTunes application и като синхронизирам всичко е ОК работят си нещата,НО изобщо не разбирам какво се случва  :P как аджеба се случва. А и после като изтрия таба в телефона деинсталирал ли съм приложението.
Ако имате малко време да ми ги обясните нещата или линк, не съм обикновен потребител(за PC става дума ) така че да не Ви занимавам  без подробности.
Благодаря Ви!