Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 12:08:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 479
Total: 479

479 гости, 0 потребители

iPhone 3G $199

Започната от XXwolf, 09-06-2008, 21:49:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hackera777

Ще използвам случая да питам стария с 2,0 същите функции без gps и 3g ли има или има някакви ограничения? Смисъл ако си купа стар ще мога ли да си слагам apps и да си места email-ите по папките и да си сейфам снимки и т.н.
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

space ace

Цитат на: "hackera777"Ще използвам случая да питам стария с 2,0 същите функции без gps и 3g ли има или има някакви ограничения? Смисъл ако си купа стар ще мога ли да си слагам apps и да си места email-ите по папките и да си сейфам снимки и т.н.

да
macbook

hackera777

Мерси щото аз едва ли ще ги ползвам 3g и gps пък и нещо дизайна на стария по - добър мисля...
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

space ace

Цитат на: "Macworld UK"Apple has an exclusive deal with network operator O2 in the U.K.—but O2's Web-based activation system requires the use of Microsoft's Internet Explorer.
:roll:
macbook

lovemygf

От къде в бг може да се купи евтено стария ифон !?  Имам предвид някои онлаин магазин?!
Sony nex 5+64gb kingston sdxc class 10!,iPad 3g 64gb ios 4.2.1,mac book pro 15" late 2009 intel core 2 duo 3.06ghz,nvidia 9400+9600gt,SSD INTEL GENERATION 2 160GB 250MB/S READ , 100MB/S WRITE SPEED,,4gb ddr 3. 7 hours battery life ,Iphone 4  32gb  fu 4.1,magic mouse,ibm t61....ipad 2 soon :)

hackera777

Нали ти самият каза за 911. Освен това онлайн по - скоро от някои които го продава магазин малко трудно ще се намери мисля
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

PaoloGEMINIakaOZIRIS

ЗАГЛАВИЕ: "Студент първи се сдоби с iPhone 3G"

Новозеландецът е чакал 60 часа на опашка...



Студент от Окланд стана първият притежател в света на новия iPhone 3G, съобщи Ройтерс.

22-годишният новозеландец е успял да се сдобие преди всички с айфона, който беше пуснат в продажба вчера в 16 часа българско време.

За да си купи телефона, младежът е прекарал 60 часа на опашка в магазина.

Сутринта на 11 юли са продадени около 400 от новите мобилни апарати на Apple  чрез оператора Vodafone. До края на годината се очаква айфонът да достигне продажби от 4,5 милиона броя.

Като цяло, Apple се надява да пласира 10,5 милиона от своите телефони през 2008 година, вкл. и новите 3G модели.

Първи да си купят 3G айфон имаха шанса жителите на азиатските страни и Океания. През днешния ден iPhone ще бъде достъпен за продажби в 22 страни по света, а до края на годината - в 70.



ИзтоЧник: technews.bg / 11.07.2008г.

П.П. Още подробности за статията тук.
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?

crio

paolo, за поред път насочвам вниманието ти към това, че постването на такива статии в този форум е излишно. Винаги успяваш да ги постнеш, след като сме ги прочели на друго място. А и кой пръв си е купил новия iPhone едва ли е най-завладяващата информация....

XXwolf

Цитат на: "space ace"
Цитат на: "Macworld UK"—but O2's Web-based activation system requires the use of Microsoft's Internet Explorer.
:roll:

много идиотско това :x

traian_james

XaXa страшно тъпо.....
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

varnenche

Разни джаджи http://www.novajaja.com/

lovemygf

някои купи ли си ифон 3г наи сетне от този саит да си каже мнението? А някои може ли да ми намери ифона за 199 усд?
Sony nex 5+64gb kingston sdxc class 10!,iPad 3g 64gb ios 4.2.1,mac book pro 15" late 2009 intel core 2 duo 3.06ghz,nvidia 9400+9600gt,SSD INTEL GENERATION 2 160GB 250MB/S READ , 100MB/S WRITE SPEED,,4gb ddr 3. 7 hours battery life ,Iphone 4  32gb  fu 4.1,magic mouse,ibm t61....ipad 2 soon :)

Wizi

а) Ти си клиничен случай. Мисля вече разби всякакви съмнения!

б) Ти си някой доктор на нАуките, който подлага интернет обществото на тестове от различно естество включително издържливост на нервната система, поведение на личността и характера. Всичко това чрез високо технологични методи достигащи до ума на всички ни чрез твоите писания.

... едно е ясно: всякаква съпротива от наша страна е безсмислена. Ти нямаш сърце! Ти не знаеш какво е болка!

Аз се предавам. Сринах се морално. Пропаднах като личност! Не мога повече. Някой да дойде да ме лиши от мъките ми и да ми тегли шнура... на LAN кабела.

//моля да бъда извинен за количеството спам, но просто не успях. Този път беше в пъти по-силно от мен. Съжалявам!
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

mr.j


varnenche

Цитат на: "Wizi"а) Ти си клиничен случай. Мисля вече разби всякакви съмнения!

б) Ти си някой доктор на нАуките, който подлага интернет обществото на тестове от различно естество включително издържливост на нервната система, поведение на личността и характера. Всичко това чрез високо технологични методи достигащи до ума на всички ни чрез твоите писания.

... едно е ясно: всякаква съпротива от наша страна е безсмислена. Ти нямаш сърце! Ти не знаеш какво е болка!

Аз се предавам. Сринах се морално. Пропаднах като личност! Не мога повече. Някой да дойде да ме лиши от мъките ми и да ми тегли шнура... на LAN кабела.

//моля да бъда извинен за количеството спам, но просто не успях. Този път беше в пъти по-силно от мен. Съжалявам!

Много на вътре го вземаш  8O   :)
Разни джаджи http://www.novajaja.com/