Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

12-05-2024, 14:20:22

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 581
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 355
Total: 355

355 гости, 0 потребители

Програма за снимки

Започната от neofen, 24-01-2009, 22:06:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Wizi

Цитат на: "k0k0"то попринцип в привю не става без да ги маркираш всичките  :) така е поне и при мен на 10.5

Става, но първо маркираш снимките в директорията и след това даваш да ги отвориш в Preview  :wink:
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

XXwolf

на тигър се маркират снимките и с десен бутон/click+ctrl се избира slideshow от менюто. в лео е същото, но вече се нарича quick look

iLili

Цитат на: "XXwolf"на тигър се маркират снимките и с десен бутон/click+ctrl се избира slideshow от менюто. в лео е същото, но вече се нарича quick look
Е, това не го знаех... XXwolf, Благодаря!
MacBook Air Retina, 13-inch, Hack, MacBook Pro,iBook, iPod, iPhone11, Power Macintosh и т.н.

milemobile

Всепак няма достоен еквивалент на ACDSee за Mac
Apple MacBook | Intel Core Duo 1.83GHz | Intel GMA950 | 2GB DDR2 RAM | WD 250GB HDD | Matshita DVD/CD-RW | Wireless Mighty Mouse

Apple iMac | Intel Core 2 Duo 3.06GHz | nVidia GT130 | 8GB DDR3 RAM | WD 1TB HDD | Pioneer DVD-RW | Mighty Mouse | Apple keyboard

Apple iPhone 4S
Apple iPod Touch 1

Иван Ралчев

Да, няма, ако си мислиш, че ACDSee не е безполезна. За всяка задача си има инструмент. За разглеждане на снимки според мен най-добрият в Mac OS средата си е Preview - бързо и лесно.
Once you go Mac you never go back.

Becko

... какво е това ацдсии :) някакво нещо дето сте свикнали с него от ПЦтата с уиндоус ... на мака има 100 начина да се браузват и едитват снимки и дали ацдсии същесвува е без значение ... първо вижте какво ви предлага ОСа и после търсете софтуер за да си вършите задачите :) някои и драйвери търсят други антивирусни слагат ... като се качите в нова кола първо научете копчетата за какво са и после я ъпгрейдвайте с къпхолдъри от макдоналдс :)

neofen

Веско, не съм свикнал с ацдц, просто ми е попадало докато бях на уин и ми хареса. Не знаех за маркирането на снимките в Превю за да ги разглеждам последователно. Плюс това Феникс, който ми предложи Wizi ми върши много добра работа. Харесва ми повече от првюто. Все пак за това е различния софтуер - въпрос на вкус   :wink:
 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

Xackintosh

iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

neofen

Цитат на: Xackintosh - 05-02-2009, 20:11:29
Applications-->Preview.app

Съвет: вземи да прочиташ всички отговори, преди да пускаш свой. Гледам, че си доста активен в последните дни, и доста от темите вече са разискани достатъчно. Такъв е случаят и с тази тема - дадоха ми доста варианти за програми, от типа, който търся. Като дефаут програма няма как да не знам за превю, а и съм отбелязал, че не ми върше работа.

 MacBook White - Intel Core 2 duo 2.26GHz, 2GB 1067 MHz DDR3, Hitachi 250GB Hard Drive 5400 rpm, NVIDIA GeForce 9400M 256MB RAM

usx

Аз ползвам Picasa и съм си много доволен от нея :) Определено не ме кефи иФото, което не прави лесно сортирането в директории, както аз искам