Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

12-05-2024, 09:44:53

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 581
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 382
Total: 384

382 гости, 2 потребители
forka2k, smile_g

iWork безплатен за всички?

Започната от iPhonecheto, 26-10-2013, 14:34:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iPhonecheto

Здравейте! Днес прочетох тази новина и ми направи впечатление, че се говори за "бъг", при който могат да се ъпдейтнат пробните версии и неофициалните версии. Писах в апп стора iWork, но не намерих някакви пробни версии, а само официалните, които си струваха по 9 евро. Та...въпросът ми е какви са тези версии, с които може да се заобиколи плащането чрез ъпгрейд до по-новите версии и могат ли да се имат от всички, или трябва да си джейлвал устройството?
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

bmas

Не става. Аз имам оригинален iWork от диск, пише ми в АпСтора, че има ъпдейт към новите версии, но когато дам ъпдейт не ми позволява, пише ми "С това ИД не става да се ъпдейтне приложението", минах към американския стор като си смених държавата - същата работа.
Май важи ако си купил преди това iWork от стора и сега да  се ъпне свободно.

TTTT31

Изтеглих си iWork 2009 от  www.mac-torrents.com . След, като го инсталирах и просто го регистрирах с епълския си акаунт, то  в АпСтор ми показва, че го имам и подлежи на апдейтване и си го апдейтнах безплатно.  И в момента в колонката "Закупени" в АпСтор си ми излезе и е запазен за инсталиране евентуално при преинсталиране на ОС Х !  Иначе в  горепосочения сайт си има качен и  2013 , но незнам дали след инсталиране ще подлежи на бъдещ апдейт, ако не ти се показват в акаунта ти в АпСтор в графата " Purchases" .
iMAC 13.1- 21.5" Late 2012/ 4-core- i5 -2,7 GHz/8GB RAM 1600/1 TB HDD/NVIDIA  Ge Force GT-650 M- 512 MB/ MAC OSX Yosemite 10.10.3 /
iPhone 6 plus

bmas

Кой от всичките изтегли, има 4 такива  ::)

djbobbyd

iWork - 2013 [Intel] си смъкни, след което си правиш ъпдейтите.

bmas

Същата работа, това се получава и с оригиналния iWork'09  :-\




djbobbyd

При мен излезе същото съобщение, след като си въведох паролата... после опитах отново и си ъпдейтнах!

https://www.dropbox.com/s/4oplciv7ikfi4ld/Screen%20Shot%202013-10-27%20at%2012.08.17%20AM.png

Морт

Само дето новите приложения са тотален downgrade, подобно на Final Cut -> Final Cut X
Сигурно ще почнат малко по малко да връщат фунцкионалност, като при Final Cut-a, но в момента орязването е сериозно!
.fr

Bluered

в новия Pages cocoaspell не работи и изобщо липсва функцията да избереш език за spell check
някой някакви идеи?
MacBook Pro 2,3 GHz Intel Core i5,
iPhone 3Gs 16GB, iPad Air 32 GB

akademika

Опциата си я има, но не като дадеш десен бутон , а от менютата


Sent from my iPhone using Tapatalk
MacBook Air 13" i5 Dual-core 1.8GHz/4GB/128GB SSD/Intel HD Graphics 4000
iPhone 5 16GB

bboyg

Здравейте,

не че кой знае колко ми е притрябвал пакета, но и аз пробвах да го направя тоя номер, но... при мен нещо не се получава. Инсталирах RETAIL 9.0.3, но няма и помен от каквито и да е ъпдейти в AppStore. Освен това дори в стандартния Software Update нищо не ми излиза... Някакви идеи?

Bluered

Цитат на: akademika - 27-10-2013, 06:00:13
Опциата си я има, но не като дадеш десен бутон , а от менютата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Е точно в менютата не можах да я открия. Можеш ли да опишеш къде точно я откри?
MacBook Pro 2,3 GHz Intel Core i5,
iPhone 3Gs 16GB, iPad Air 32 GB

djbobbyd

Цитат на: bboyg - 27-10-2013, 10:15:07
Здравейте,

не че кой знае колко ми е притрябвал пакета, но и аз пробвах да го направя тоя номер, но... при мен нещо не се получава. Инсталирах RETAIL 9.0.3, но няма и помен от каквито и да е ъпдейти в AppStore. Освен това дори в стандартния Software Update нищо не ми излиза... Някакви идеи?

Аз писах по-горе iWork - 2013 [Intel] си смъкни, след което си правиш ъпдейтите.

djbobbyd

Цитат на: Bluered - 27-10-2013, 14:32:00
Цитат на: akademika - 27-10-2013, 06:00:13
Опциата си я има, но не като дадеш десен бутон , а от менютата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Е точно в менютата не можах да я открия. Можеш ли да опишеш къде точно я откри?

Меню edit/ spelling and grammar/ show spelling and grammar.

papalin4o

Здравейте.
При мен на MacBook Pro се появи автоматично Free и си ги дръпнах. А преди това си ги бях дръпнал от Пиратският залив, но след като свалих най-новите версии деинсталирах тези от Залива.
Сега питанката ми е, как мога на iPhone да ги кача? Нямам джейл, а във Стора ми иска пари за тях. Някой ако може да помогне ще му бъда много благодарен.