Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

19-05-2024, 22:01:35

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 863
  • Latest: solar_pjon
Stats
  • Общ брой публикации: 82 658
  • Общ брой теми: 9 812
  • Online today: 137
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 111
Total: 111

111 гости, 0 потребители

Новото ПРО

Започната от shekito, 20-01-2009, 10:48:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

shekito

Някой да си е купувал от новите?Ще заминавам да уча в Англия и ми трябва 1 по-голям лаптоп,за да си пиша кусовите работи и т.н.Та идеята е-новото про 17 инча,или старото про 17?
P.S. Цената е определяща...,но искам да знам и разликата..ако е голяма и си заслужава,ще изчакам,за да и купя новия
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

Wizi

Бих си взел новото унибоди Про, ако новите видео карти ми носят предимство, искам обезателно батерията да ми държи 6+ часа или примерно специално държа на новите дисплеи... Аз примерно лично толкова съм влюбен в старата клавиатура, която имаха до сега Про серията, че дори само за това бих си взел от последните стари МВР-та.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

dau

какви са ти курсовите работи че да не можеш на 15" да си ги пишеш...

новото е с по-голяма резолюция, разбирай всичко ще ти е по-малко :)

аз съм с тази резолюция сега на 24" на 17" ми е малко странно как ще изглежда :)

Becko

ама разбира се че новото :) незнам какво се чудиш

shekito

17 не заради курсовите ами заради това че онези викат на 15 квадрата стая с кухня +баня -СТУДИО :)..И умират от кеф...сигурно няма да им и ТВ къде да сложа ..е затова исках 17..поне филми да гледам по добре..всеки инч има значение....лаптопа ще си стои на бюрото и няма да е необходимо да държи 6+ часа батерията..но ако дисплея е нов и по контрастен ..бих скочил на новия понеже още помня 1-я ми бял макбук..сега като го сложа до AIR-a все 1 е черен когато е на максимален контраст :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

dau

ами ако можеш да си позволииш 17-ката идеално

ама за тези пари 13" нова + cinema display :)

shekito

Абе в момента не мога нищо да си позволя..Толкова пари ще отидат сега че не е истина,но е за хубаво поне :).Напуснах родния Пловдив,за да дойда в София,следва Лондон,а после 1 господ знае :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

dau

абе и аз напуснах родния Пловдив да дойда в Сф, ама вече си мисля за връщане, все пак и там ще работят идеално мацетата  :lol:

shekito

Е..няма как да се върна...:)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

SkiRaceGeek

Аз наскоро избрах да си купя старият модел на Про Бука защото има FireWire което на мен ми трябва за видео камерата ми. Плюс това го намерих на мнооооого изгодна цена.
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

dau

новото про също има firewire има преходници 400->800

шеки има време ще видиш :)

shekito

И накрая Имак :)...аз си имам 20 инча,но той няма да става Лондончанин...Дори днес с 1 CrossOver си пуснах любимия CS 1.6 и върви с 100фпс и им къртя мивките :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

Nkost

Купи каквото прецениш, но го направи в Англия, с тоя курс на паунда няма съжаляваш никак. Каква специялност си, ако не е тайна?

shekito

Да,аз като бях в Лондон миналия месец купих 1 Iphone.В момента съм 3-та година бизнес администрация...взех си IELTS с общо 7 точки и сега почнах да попълвам application за Marketing Management...това е общо взето с мен..реших че си заслужава най-малкото заради езика да отида за 1-2 години камоли факта,че се намирам в ,,Столицата на Европа"....дано ми излезе късметът :)
Macbook Air
White MacBook 2 ghz Core Duo
2 Gb RAM
80 GB HDD 7200rpm

iMAC 20 Core 2 duo 2.16  3gb ram 250gb HDD

Garfield

Честно казано бих те посъветвал да си вземеш МАК от там, а да не бързаш да си взимаш от тука. Има един огромен Епъл Стор на Рийджънт Стрит. Има специални намаления за студенти. Показваш студенстска карта и ти дават 20-25% надолу от цената. Освен това имат и намаления през годината.

Аз така се пр**бах с едно Фуджицо преди да замина и после видях, че в Кърис например има Делове за същата цена в лева, но с много по-добри видео карти и дисково пространство. Така че си помсили...
Apple MacBook "Core 2 Duo" 2.2 13"
4 GB of 667 MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
Specs (MB062LL/B)
iPhone 4 Version 4.2.1 (8C148)