Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 06:34:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 364
Total: 364

364 гости, 0 потребители

Airport

Започната от Вале, 30-06-2008, 10:20:16

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Вале

Здравейте.

В петък реших да си изключа Макбука и го направих. Днес го пуснах и ми дава, че нямам инсталирана airport карта. Опитах от airport утилитито да направя нещо, ама нестана. Макбука ми е с интелски процесор, от първите черни, а макоса ми е 10.5.3.

Някаква идея, освен това, че според компа картата ми е изчезнала през почивните дни?

Becko

пусни му хардуер теста той е с инсталационните дискове и виж какво ще каже ...

Вале

ей това ми изкара  4AIR/1/40000003:0x7daa510

Само дето нищичко не му разбирам. Идея? Или да звънкам на Вюпойнт

Lord Adder

Цитат на: "Вале"В петък реших да си изключа Макбука и го направих.
:?:  :roll:  :?:  8O  8O

На Вюпойнт първо им се обади, че те нещо не работят с Мак-ове вече, а това си е голяма загуба за общността. СТанали са официален за лаптопи на Фуджизу-Сименс. Пробвай първо по тел.

Др. Сервиз, освен Apple Centre, са MacTeam и iStyle
- ?!?
- Don't panic! This ship is unsinkable...
- !?!
- Секи да се спасява сам! Women and children first!

Вале

а, обадих се, разбира се. Знам, че официално не са, ама след като бях в оторизиран сервиз заради един изскочил клавиш и оттам ми казаха, че няма оправяне и трябва да взема цялата клавиатура, отидох във Вюпойнт и едно момче ми го оправи за минута и 36 секунди. Та явно ще ходя пак, защото няма никакъв шанс да ми проработи airport-а

vinnih

Това което си получил е ерор код който казва че трябва да се провери AirPort картата която няма комуникация с дъното. Трябва в сервиз да се отвори и да се намести, а ако това не помогне да се тества с друга карта и да се прецени дали е дъно или карта.