Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

17-05-2024, 16:17:21

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 862
  • Latest: ChessManFeali
Stats
  • Общ брой публикации: 82 655
  • Общ брой теми: 9 811
  • Online today: 488
  • Online ever: 774
  • (14-05-2024, 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 2
Guests: 391
Total: 393

391 гости, 2 потребители
smile_g, thebest1978

Колко време чакате iMac 27"

Започната от tkaragyozov, 25-02-2010, 08:34:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

tkaragyozov

Здравейте,
Понеже съм нов в Apple сферата и скоро поръчах новия iMac 27" i7, та се чудех колко време РЕАЛНО ще отнеме докато го получа и ако някой от вас го притежава, може да сподели какви впечатления има от него.

fpyyh

имаше някакви проблеми с мониторите/видеото и май са ги позабавили в последно време

tkaragyozov

Вярно е, ама от около 2-3 седмици вече ги продават, поне в чужбина и няма забавяния, въпроса е че никога не съм взимал от България и не знам колко време ще трябва да чакам. Другото което е, че никъде нямаха тука наличен 27 инчов модел за да го видя на живо и купувам нещо без да съм го видял.

tkaragyozov

Е, никой ли няма тука, който да е поръчал iMac 27" модел и да сподели впечатленията си относно моя въпрос.

benett0n

Ами впечатленията са,че е по-голям и по-бърз от 24"

tkaragyozov

:-) Мерси много за откровенния и изчерпателен отговор! А аз толкова да се чудя какво ще представлява тази машина. Е след като ми го докарат от Creative Center iMac-a сигурно ще потвърдя това мнение!

dpanov

Аз си поръчах 27" Мак от novmak.com и пристигна точно след един месец. А точно в деня, в който ми го доставиха ми писаха и от iStyle.bg, че те също са получили доставка на 27" Макове.

А за впечатления още ми е рано да кажа нещо по-сериозно от "впечатляващ, страхотен" и т.н. :-)
iMac 27" - 3.06GHz Core 2 Duo - 6GB DDR3 1066MHz - ATI Radeon HD 4670
MacBook Air 13" - 2GHz Core i7 - 8GB DDR3 1600MHz - Intel HD4000

tkaragyozov

Мерси за отговора, значи около месец. Понеже съм нов за Apple (а още не съм получил и компютъра :-), не знаех как точно седят нещата в България.
Пожелавам ти безпроблемно и приятно ползване на машинката, изглежда наистина впечатляваща!

benett0n

Е ако за пръв път сядапш на Mac най-вероятно ще си доста впечатлен от 27" и i7,но ако си свикнал няма какво толкова да те впечатли

tkaragyozov

Точно това е, че ми е първия Mac изобщо (Ще видим дали някога ще се върна към Windows:-). Досега никога не съм виждал iMac 27", освен за малко в Apple Store в САЩ, а в България никъде не намерих да го имат наличен за да го разгледам.

benett0n

На Раковска нямат ли ?

tkaragyozov

Преди 3 седмици когато го поръчах, нямаше никъде. Сега обаче има 27-ци дори и в Мултирама имаше, само че аз още си чакам моя i7. Явно за него ще отнеме повече време.
А при тези сладури от Раковска съм много разочарован, бяха изключително нелюбезни, след като ги попитах дали 4100лв. е крайната цена на 27ца i7 и дали не могат да направят намаление или нещо друго и една женица там ми отговори точно: "Че защо, да не би да сте ни специален клиент?!"
За първи път си купувам MAC, но повярвайте ми дори и да бях специален клиент нямаше да си взема каквото и да било точно от този магазин.
Поръчах го от Creative Center и хората там са изключително любезни и отзивчиви (поне засега :-).