Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 21:26:06

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 485
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 378
Total: 379

378 гости, 1 потребител (1 скрит(и))

Apple announces October 14 notebook event

Започната от eek, 10-10-2008, 01:08:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.


nubizus

Викаш значи алуминиев макбуук с черна клавиатура като на еъра:))
Дали ше се бара с мазни пръсти по екрана:))
Каквото и да е аз никога не взимам първо поколение ябълки.
То трее да му излезат акитата, некой да се сети да ги фиксне пък чак тогава след година когато вече шу и стабилну че се редиме.
Пък мое и да не се редиме. Си бичим на сегашния юнак.

sauron

мдам, и има слух за 800$ бук :)
MacMini 2009, 2.0 Core2Duo, 4Gb Ram, 320Gb 7.200, 24" LG & 19" BENQ
MacBook 2.2 Core2Duo, 4Gb ram, Leo 10.5.7
iPod Video 5G 30Gb
iPhone 3G 8Gb + turbo sim firmware 2.1

asenbesni

Даааа бе - толкоз евтинджос??? Не мое а бъде 8O
Work:Mac Pro QUAD 2.8GHz
10GB RAM DDR2 800MHz
Video 512mb
---------------------------
Home: Mac Pro DUAL 3GHz
14GB RAM DDR2 667MHz
Video 512mb
Mac Pro EIGHT 2.26GHz
14GB Ram DDR2 1066MHz
Video 512mb
MacBook Pro 17 2.8 GHz Core 2 Duo
8GB Ram DDR3 1066MHz
Video 256/512mb
You think twice,

dau

Айде вече нямам търпение...

аз не искам да е евтинджос, искам да има обаче тези работи които ми трябват на мен, малко по-мощничко да е...

пък ако сложат и S-IPS на екраните цена няма да имат :)

FRESH_STUDIO

Цитат на: "nubizus"Викаш значи алуминиев макбуук с черна клавиатура като на еъра:))
Дали ше се бара с мазни пръсти по екрана:))
Каквото и да е аз никога не взимам първо поколение ябълки.
То трее да му излезат акитата, некой да се сети да ги фиксне пък чак тогава след година когато вече шу и стабилну че се редиме.
Пък мое и да не се редиме. Си бичим на сегашния юнак.

Ми то вече незнам дали има нещо което да е толкова ново и неочаквано че да се налага да изкарат следващо поколение от модела за да фиксират хардуерни бъгове , и процесорите са ясни ,и дъната , предполагам че играта ще е от към екстри и цена може би
Искам да стана

dau

Няма неясното и нови работи ли ли?

интересно е това...

на мен centrino2, ddd3, ssd, bluray... доста новини неща ми се струват за лаптопи и не знам дали ще има неясноти обаче, дано да сложат всичко и да има избор :)

XXwolf

Цитат на: "FRESH_STUDIO"
Ми то вече незнам дали има нещо което да е толкова ново и неочаквано че да се налага да изкарат следващо поколение от модела за да фиксират хардуерни бъгове , и процесорите са ясни ,и дъната , предполагам че играта ще е от към екстри и цена може би

работата е там че явно ще сменят дъната и нищо интелско няма да има освен самия процесор - слухове де

dau

че те сега да не би да са интелски дъната?

FRESH_STUDIO

Цитат на: "XXwolf"
Цитат на: "FRESH_STUDIO"
Ми то вече незнам дали има нещо което да е толкова ново и неочаквано че да се налага да изкарат следващо поколение от модела за да фиксират хардуерни бъгове , и процесорите са ясни ,и дъната , предполагам че играта ще е от към екстри и цена може би

работата е там че явно ще сменят дъната и нищо интелско няма да има освен самия процесор - слухове де

Да не са се запътили към AMD  :lol: , нищо ще изчакаме  3 дни да видим
Искам да стана

XXwolf

nvidia + AMD. само клюки, разбира се...

eek

Е то бива-бива, ама вие вече се излагате!

AMD нямат свестен мобилен процесор. Точка :) Ако аппле минат на амд процесори, аз ще се метна пред автобус :)

Честно казано съм склонен да повярвам само на слуховете за $800 лаптоп. Но :) остават само три дена да видим...

nubizus

Честно казано мен ми е интересно пак ли ше е "иновация" с чарколяци
дето сички ги имат + куулнес или най-накрая некой че са събуди и ше ме накара да пукна от яд че си взех макбук про в началото на годината:)))

И дано не сложат на прото клавиатурата от еъра, че е супер гадна.
Черно. Бррррр.

XXwolf

Цитат на: "eek"AMD нямат свестен мобилен процесор. Точка :) Ако аппле минат на амд процесори, аз ще се метна пред автобус :)

много бързо се втурваш да пишеш без да прочетеш първо: само процесора ще Е интел, а чипсета и другите чаркове на амд + нвидиа.
и пак да напиша че това са само слухове!

PaoloGEMINIakaOZIRIS

ЗАГЛАВИЕ: "Лаптоп с цена за историята пуска Apple"

Най-евтиният модел на компанията ще струва $800

Вторник следващата седмица може да се окаже исторически за Apple. Според различни източници, компанията ще пусне модел MacBook за от 800 долара, която е най-ниската обявявана някога от Купертино цена за лаптоп.

Измежду 12 модела MacBook ще избират потребителите. Цените ще варират от 800 до 3100 долара, твърди inquisitr.com. Няколко американски ритейлъра вече са получили ценови листи за новите лаптопи на Apple.

Сегашната линия на компанията включва осем модела, вкл. три MacBook, три MacBook Pro и два MacBook Air, а цените започват от $1099.

По-ранни слухове сочеха към най-ниска цена от $999 за новия MacBook, като се изтъкваше, че досега Apple не е пускал лаптопи за под 1000 долара.

Липсата на официална информация за новите продукти е обичайна практика за Apple. Анализатори определят подобно поведение като хитър маркетингов трик, който разпалва въображението на феновете на марката. А те стават все повече, особено след пускането на продукти като iPod и iPhone.


ИзтоЧник: technews.bg / 10.10.2008г.

П.П. Още подробности за статията тук.
Mac (2007) with 10.6.8
AirPort Express 802.11n Wi-Fi
iPod Classic 5G / 30GB / firmware 1.3 / Black
iPhone 4s / 16GB / iOS 7.1.2 / unlocked
iPhone SE / 64GB

How Addicted to APPLE Are You?