Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

02-05-2024, 07:17:43

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 855
  • Latest: Donaldsmady
Stats
  • Общ брой публикации: 82 641
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 516
  • Online ever: 631
  • (01-12-2019, 23:01:40)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 466
Total: 466

466 гости, 0 потребители

Office 2008

Започната от r., 13-09-2007, 08:52:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

r.

Някой има ли идея кога ще се появи тази версия за Mac? Аз четох разни статии (http://www.macworld.com/news/2007/01/09/msftoffice/index.php), но никъде няма нито бета нито нищо...

Becko

началото на 2008 но пак е относително

rafaelo

2008 е този който е в момента на Вистата нали? Супер е разбъркана тая версия. Изглежда красиво и т.н. но е толкова разбъркана че не ми се мисли. 2004 си върши перфектната работа ;) + това ако не е за професионална работа защо да се ъпгрейдва? И сигурно ще е по-тежка и по бавна.

Леле наредих го тоя офис  :oops:  :lol:

ThUnDeR

Цитат на: "rafaelo"2008 е този който е в момента на Вистата нали? Супер е разбъркана тая версия. Изглежда красиво и т.н. но е толкова разбъркана че не ми се мисли. 2004 си върши перфектната работа ;) + това ако не е за професионална работа защо да се ъпгрейдва? И сигурно ще е по-тежка и по бавна.

Леле наредих го тоя офис  :oops:  :lol:




;-)

r.

дай един линк де ;-)

fpyyh

има я или в демоноид, или в piratebay, но е някаква бета и хората се оплакват от стабилността и

georgieff

Цитат на: "fpyyh"има я или в демоноид, или в piratebay, но е някаква бета и хората се оплакват от стабилността и

Pri men se darji dosta chitavo i pod Tiger i pod Leopard

r.

Аз от снощи го ползвам и е ок засега. Само Word-a ми дава някаква грешка при затваряне, но иначе се държи добре.

rafaelo


ThUnDeR


rafaelo

Ами ако е някой като мен с орязан нет и не може да тегли торенти това е линка ;). Иначе да, знам че то има нявсякъде по торенти.

atirage

Микрософт + Бета
НЕ, МЕРСИ
:lol:
iBook G3 Clamshell SE XGA
iMac G3 350 swaped 500 16Mb FlashCard16Gb
iMac G3 350 clocked 400 ATX LCD
iMac G4 20" 32GB SSD iSight Apple Pro Speakers
eMac G4
PowerBook G3 500 B&W
PowerBook G4 Ti 1Ghz 120GB OWC SSD
PowerMac G5 Quad
MacBook Late2006 Mavericks
MBP 2009
iMac 2012 2.7GHz 250G SSD

ThUnDeR

Цитат на: "atirage"Микрософт + Бета
НЕ, МЕРСИ
:lol:

E po-dobre e ot Office 2004 ;)

tMac

От това което виждам от screenshot-те разбирам, че MS се стремят да имат визия на програмите в Office като на Numbers и Pages. Нищо чудно, Vista-та на какво прилича. Чичо Били не случайно участва в Apple. :wink:

shaman

Цитат на: "tMac".... Чичо Били не случайно участва в Apple. :wink:


Как позна ? ;-)