Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 05:40:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 549
Total: 549

549 гости, 0 потребители

StarCraft 2

Започната от fpyyh, 19-05-2010, 12:07:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

godo

#15
Би трябвало да включва и двете версии. Поне така се продава.
От къде е на тази цена? Може ли и за мен ;D
Mac only

PeterS

mobilio - професионални мобилни приложения

diamondsami

Аз я подкарах с тея кракове. Това което направих бе да копнеш онзи MPQ файл и да го заместиш ( по добре си направи backup на оригиналния файл) и без да слагаш друго стартираш играта и то направо те вкарва в менюто, прескача login screen-a в battle.net. Само това с save е кофти на мак не става като на Уин от save да стартираш. Цаката е да пуснеш нова кампания и от менюто да load-еш сейфа или другия трик е просто да зареди tutorial менюто, даваш му Back и можеш да си влизаш в single player менюто и да си load-еш сейфа от там. За въпроса дали стават за Мак - да всички игри на Blizzard са хибридни дискове и за мак и уин. офертата е много добра при първа финансова възможност бих си я взел за 70 лв. Приятна игра на всички. Играта е жестока.
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

Wreck

Може ли моля малко по-точно обяснение ... коя версия свали, от къде, как я кракна.

Благодаря :)

An apple a day keeps the doctor away!

Metal

Ако имаш сериал, просто си свали от батълнета Мак версията и си играй.

Wreck

Нямам сериал ... :(

Иначе я качих на пц-то, ама там видео-картата ми е много зле и ми е грозно :) ... не ми харесва така ...
An apple a day keeps the doctor away!

diamondsami

Ами дръпнах един Collection Edition от залива на пиратите, крака е един си същ за всички версии. Дори и да дръпнеш на Reloaded или Liberty все е едно и също за Мас кракването. Кракването става както е обяснено в readme-та просто пропускаш заместването на ехе-та (по разбираеми причини :) ). Само заместваш Battle-net-patch.mpq и пускаш. След което цепиш зергове :P
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

Wreck

Еми Reloaded не иска да ми тръгне инсталера ... пише ми че му липсвала data ...  свалям сега collection edition да видя как е ...
An apple a day keeps the doctor away!

t0t0

минах кампаниите .. играта е невероятна ... едвам не пуснах сълза на последното видео  :'( ... дано не чакаме още 10 години за експанжъните  :-\
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

Wreck

Е глупости ... fun-a сега започва ... MULTIPLAYER !!! :)
An apple a day keeps the doctor away!

Wreck

Е да, ама не .... като заместих тоя Battle.net файл и я пуснах ... тя тръгна да се patch-ва, след което тръгна, но на главното меню ми излиза само background картинката и нищо повече, а и музика :)

Ти нали само този Battle.net shit смени?
Искаше ли после да се пачва?

10х
An apple a day keeps the doctor away!

t0t0

аз не издържах и я сложих под уиндоуса ... само да оправят скирмиша, че да има занимавка, докато пуснат и някой сървър  :-\
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

diamondsami

Ами  първо трябваше да я пачнеш и тогава да я кракнеш ако си направил Backup на тоя mpq файл. върни си го пачни и сменяш с кракнато. Само не съм пробвал срещу комп, но кампаниите ми вървят, за мулти можем да забравим.

П.С: Можете и без крак да влезнете в сингъл. Трика е да не сте свързан в интернет и когато пуснете играта без крака като си пишете някакъв акаунт, то ще ви даде да, че нямате нет и можете да играете офлайн и така спокойно си лоадвате сейфове.

П.С2: Не знам дали някой е забелязал, но на първата мисия има един билборд на който пише iCruser, на телевизора преди да почнеш втората мисия където си с Tychus малко след репортажите има едно видео на iPistol. Ако не сте ги видяли в Youtube ги има.
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

angelvn

Няма нищо сложно при инсталирането на играта под Мак ОС Х -> теглите първоизлезлия торент в Арена (StarCraft 2 Wings Of Liberty Retail (enGB) + SP) и крака, където излезе днес в демоноид (Starcraft 2 Campaign Crack).

Пускате си инсталацията като пичове, след като се инсталира играта я стартирайте, и като мине началния клип я спрете. Спрете интернета, заместете starcraft.app-a и patch файла (те са два в торента от демоноида), пуснете си играта и играйте.
Забележка: крака е само за сингъл плейър.

Сега погледнах, че в арена са баннали торента, но го има и на други места. ;)
UI designer and developer

Wreck

еми ... нямам account в деманоид и чакам, някой ако даде код сега ... да го пробвам и този крак!
An apple a day keeps the doctor away!