Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

13-05-2024, 23:36:16

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 566
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 537
Total: 537

537 гости, 0 потребители

StarCraft 2

Започната от fpyyh, 19-05-2010, 12:07:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

fpyyh

Някой в бетата ли е? Аз изиграх една игра и не видях някакви нови неща, само нови графики и 1-2-3 единици. Предполагам механиката е попроменена и баланса на силите, но за 10 години чакане, все едно играя оригинала.

Btw - върви идеално на Unibody MacBook с 9400.

Wreck

Е какво ново очакваш ... тя си беше много добра, естествено че няма да я променят много. По-добра графика и възможност за по сложни тактики и стратегии. Предполагам и по-добро и лесно управление. :)

Btw ти от къде се докопа до мас-оввска версия?
An apple a day keeps the doctor away!

angelvn

Тегли се като си влезеш в батълнета, ако имаш бета ключ.
Аз я качих бетата в демоноида, ама ме оплюха, че не съм им дал лоудър, за да могат да я играят без beta key, угодия нямат. :)
UI designer and developer

fpyyh

мернах те там, но след като вече я бях свалил, иначе сигурно щеше да е по-бързо :)
ключът дойде през battle.net акаунта ми, сигурно им липсват хора с макове за тестове, защото имам само един trial на wow.

аз очаквах промяна като в age или civilization сериите, всяка нова е доста различна от предходните. поне на собствен гръб открих, че няколко 12ки battlecruiser-и не вършат много работа :)

diamondsami

Аз така и не се докопах до ключ, а имам WoW Classic и TBC регнати, но може би не искат тестъри с Х3100 видео, но нищо сега ще чакам да ме одобрят за бетата на Cataclysm :P
Dell Inspiron 1525
OS: Mac OS X 10.6.7/Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo T5750 2.00 GHz
Video: Intel GMA X3100

MyMoon

А с какви настройки ти върви на macbook unibody-to. Аз съм с macbook pro 17" с Ati Radeon X1600 256MB и т.к. нямам key не мога да видя дали ще върви прилично. Някой с подобни параметри да го е пробвал?

fpyyh

1280x800, всичко е low. по празниците ще изиграя още 1-2 игри и ще пробвам и други настройки, външен монитор и т.н.

MyMoon

Да, и при мен е горе долу с тези настройки, но на 1680:1050

Морт

Аз играя бетата от малко след старта. Определено играта е доста по-различна. В bnet игрите често свършват още на 2ри tier (т.е. средно ниво на развитие). С новите единици и умения концепцията за игра не се променя никак малко.

Уви, нямам място в момента за Bootcamp с Windows-ката версия, за да направя сравнение как върви на Mac и Win на една машина. Дано не е като Steam - почти 2 пъти по-зле под Mac.
.fr

MyMoon

Еми всъщност май дори хората (щастливите хора), които са си взели последните макбук про-та с новите видеокарти, не могат да я подкарат игрицата на мах. Тук за съжаление не виждам кога маковете ще могат да достигнат пс-тата.

Морт

На 9600 играта си върви на Max под Windows. GT330M е доста по-бърза от нея, така че не е от хардуера а от драйвери за видеото (което зависи единствено от Apple) и оптимизации на играта (Blizzard).
.fr

MyMoon

имаш предвид 9600GT? На каква резолюция играеш под Windows, че всичко ти е на мах.

t0t0

някой случайно има ли покани за бетата ... след няколко дни ще я пускат пак  :-\
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

hdm

Някой успя ли да я подкара на мака? Аз си свалих ритейл двд от пиратския залив, но краковете са само за уиндоус. Играта се инсталира перфектно, като спрях ъпдейтъра, защото нямам идея дали после няма да се наложи да я преинсталирам. Идеи?

PeterS

Въпрос:

Предлагат ми за 70 лв. retail с ключ, кутия и всичко останало.

Въпроса ми е - диска работи ли под Мак или ще трябва специална Мак-овска версия да си вземам.
mobilio - професионални мобилни приложения