Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 03:40:56

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 594
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 533
Total: 533

533 гости, 0 потребители

Игри за мак???

Започната от iMac, 01-12-2004, 12:56:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

t0t0

със cider port-a вече можеш да подкараш почти всичко, старо и ново, просто трябва играта да няма начален прозорец, преди старта на играта... а и ест трябват и доста корекции в самия cider  ;) , бих направил тема с обяснения как се прави, но повечето тук не се занимават с гейминг, така че не искам да си пиша сам  ;D
ПП: портнах си успешно warhammer Soulstorm  :)
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

HQ

Ако ми портнеш Age of empires II  age of kings и nfs most wanted  ще си изтрия уиндоуса и ще ти пратя каса бира по експресо.

t0t0

Цитат на: HQ - 05-02-2009, 16:49:31
Ако ми портнеш Age of empires II  age of kings и nfs most wanted  ще си изтрия уиндоуса и ще ти пратя каса бира по експресо.
ами то вече си ги има  Empires II Gold Edition + nocd , NFS Most Wanted сега ще пробвам една друга игрица, ако не ти се занимава да я дърпаш цялата, може после да я помъча
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

HQ

#18
ами не знам,ама последният път като ги търсих намерих само AOE III & NFS Carbon ...
::)

... ъъъ имате ли покани за демонойд или някакъв друг начин примерно да ми пратиш торент файловете,че от доста време искам да тегля от там и се задоволявам с btjunkie

HQ

heeelp  :-\
Изпратете ми .torrent файловете на boian.petrov@gmail.com

HQ

Мерси ,t0t0 за поканата :)
Направо не повярвах,има толкова много приложения и игри за мак ...  :o :o но нещо са много зле от към сийдъри.

t0t0

това е защото повечето са направени чрез CIDER и просто е по-лесно да си я направиш сам, от колкото да теглиш 4-5 GB, можеш да следиш в този раздел за портването наи грите, като се качва само готовият CIDER и само добаваш RIP на играта
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

scrap

Някой има ли навит за мрежа на Age of Empires II ?

t0t0

Цитат на: scrap - 08-02-2009, 19:13:48
Някой има ли навит за мрежа на Age of Empires II ?
аз съм за, но не съм я играл от доста време...може би 2-3 години :) ако искате да се уговорим за някой път във iCal поне да го използвам веднъж  ;D
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

t0t0

казвайте кога ще правим мулти  ;D днеска си припомних главните моменти
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

scrap

ами дайте нещо скайп или iChat акаунт ако имате, за да се уговорим.

аз съм в скайп scrapisimo , а в iChat - gloin@mac.com . Който е навит да пише :)

t0t0

#26
kk iChat t.batlev@mac.com теб те аднах :)
ПП: корекция  ;D
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

DALT

Цитат на: t0t0 - 09-02-2009, 20:58:18
kk iChat t.batlev@mac.com теб те аднах :)
ПП: корекция  ;D

Слабаци ;) Яде ли ви се бой на АОЕ II ;) ?

Това горното го приемете на като приятелска задявка. Ако все още важи предложението, бих искал да се възползвам за мрежова игра на най най най любимата ми игра (ех колко нощи си заминаха ей така.....)


t0t0

Цитат на: pkolev - 10-02-2009, 13:24:46
Цитат на: t0t0 - 09-02-2009, 20:58:18
kk iChat t.batlev@mac.com теб те аднах :)
ПП: корекция  ;D

Слабаци ;) Яде ли ви се бой на АОЕ II ;) ?

Това горното го приемете на като приятелска задявка. Ако все още важи предложението, бих искал да се възползвам за мрежова игра на най най най любимата ми игра (ех колко нощи си заминаха ей така.....)



аз си признавам ,че не съм кой знае колко добър  :-[ но е важна пуцаницата  ;D иначе офертата още важи, чакаме да се посъберем повечко хора :) слагайте тази и ми пишете на iChata ще направим общ да се уговорим :)
2.0GHz Intel Core 2 Duo
2GB DDR3 Memory
320GB hard drive
NVIDIA GeForce 9400M graphics
Aluminum unibody

DALT

Цитат на: t0t0 - 10-02-2009, 14:58:48
Цитат на: pkolev - 10-02-2009, 13:24:46
Цитат на: t0t0 - 09-02-2009, 20:58:18
kk iChat t.batlev@mac.com теб те аднах :)
ПП: корекция  ;D

Слабаци ;) Яде ли ви се бой на АОЕ II ;) ?

Това горното го приемете на като приятелска задявка. Ако все още важи предложението, бих искал да се възползвам за мрежова игра на най най най любимата ми игра (ех колко нощи си заминаха ей така.....)



аз си признавам ,че не съм кой знае колко добър  :-[ но е важна пуцаницата  ;D иначе офертата още важи, чакаме да се посъберем повечко хора :) слагайте тази и ми пишете на iChata ще направим общ да се уговорим :)

Добавих те в iChat моят акаунт е pkolev@me.com