Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 01:07:00

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 488
Total: 488

488 гости, 0 потребители

Игри за мак???

Започната от iMac, 01-12-2004, 12:56:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

iMac

имам един въпрос с който немога да се преборя от много време...търся адски упорито игри за мак и немога да намеря никъде...ако нещо открия то е за Mac OS 9 а това определено неми харесва...просто искам да си дръпна отнякъде игри от рода на Age of Empires/Age of Kings/ Age of Mithology или други интересни стратегии в реално време игри с колички или нещо подобно...все едно само да работи под OS X 10.3.6 че вече нерви нямам да търся просто полудях окончателно... 8O

MalCho_Mnt

a imali Counter-Strike 1.6 for MAC ?? i ako ima ako nqkoi znae kade moje da se downloadne da dade url plzz mnogo mi se igrae :))

iMac

MalCho_Mnt ибрееееееееееее курортееееееее ако го има ще е супер но нека да не бъдем максималисти де...човек трябва да се радва и на малкото с което може да се сдобие...та дори и по погрешка да е:)))

kuju

CS/Mac няма, а за други игри вижте в раздела за даунлоуди.......
========================
Човек никога не знае!

Net

CS има адаптирана версия която е като MOD към Quake 3 :wink:

MalCho_Mnt

Хехе благодаря. Обаче ме е яд така шото се едно пренебрегват МАК'с  вместо да направят всички игри и да са фрее за МАК те.. може ли да няма ЦС. Аз по принцип не си падам голямо геймарче, но обичам да си губя времето:)

iMac

Цитат на: "kuju"CS/Mac няма, а за други игри вижте в раздела за даунлоуди.......

с риск да прозвуча кат едно недочело ламе...я кажи каде е тоя раздел бе човек... :roll:

MalCho_Mnt

да съгласен сым кажи каде е тоя раздел че не сам го видел деа

Net

в съвети и трикве май беше или новини и слухове

kuju

ей го
http://www.apple-bg.com/forums/viewtopic.php?t=457

.... там питайте геймърите....
========================
Човек никога не знае!

Xackintosh

Цитат на: MalCho_Mnt - 01-12-2004, 13:46:50
a imali Counter-Strike 1.6 for MAC ?? i ako ima ako nqkoi znae kade moje da se downloadne da dade url plzz mnogo mi se igrae :))

Използвай Wine!С нея отваряш Уиндоус файлове на Мак.
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

HQ


avioli

на мен ли ми има нещо или тука се размърдват разни теми от 2004-2005 година!
мини и хак, лео и тигър... забавление и работа... вече и айфон за двете в едно

Xackintosh

Цитат на: MalCho_Mnt - 01-12-2004, 13:46:50
a imali Counter-Strike 1.6 for MAC ?? i ako ima ako nqkoi znae kade moje da se downloadne da dade url plzz mnogo mi se igrae :))

Има макр и да ти забива.Стига да си дръпнеш някоя програма,която да отваря Уиндоус файлове.Например Wine.
iPhone 3G 16GB Black OS 3.1.2
iPod Touch 2G 8GB OS 3.1.2
MacBook Pro [Mac OS X 10.6.1]

HQ

Цитат на: Xackintosh - 05-02-2009, 10:54:07
Цитат на: MalCho_Mnt - 01-12-2004, 13:46:50
a imali Counter-Strike 1.6 for MAC ?? i ako ima ako nqkoi znae kade moje da se downloadne da dade url plzz mnogo mi se igrae :))

Има макр и да ти забива.Стига да си дръпнеш някоя програма,която да отваря Уиндоус файлове.Например Wine.
Стига сте го рекламирали тоя уайн,много добре знам че не върви добре с него!  >:(