Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

15-05-2024, 01:25:42

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 652
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 598
  • Online ever: 774
  • (Вчера в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 527
Total: 527

527 гости, 0 потребители

филм/ pirates of silicon valley

Започната от Nestor Kovachev, 26-02-2007, 01:21:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Nestor Kovachev

един много интересен филм за Стивън Джобс и Бил Гейтс. препорачвам ви го заслужава си.......  8O

skate99

Предполагам всеки гук го е гледал, но все пак ако не е ето Ви линк от www.ZAMUNDA.net :

:arrow:  http://zamunda.net/details.php?id=66874

P.S. Надявам се да не топикът ми да не бъде тълкуван, като реклама на сайт ;)
::  iMac 24" early 2009  ::  *GT130, 1TB, 4GB*
*white iMac 24" 2,16 mid 2006*     *white macbook 2,16 - SNOW LEOPARD upgrdaded.*
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS II*
*iphone 8GB OS 3.0*

DUDE


http://www.imdb.com/title/tt0168122/

Предполагам 70% са го гледали. :)
За тези които не са да го гледат.

click
click
MacPro 4.1@5.1

Pitar

Това двд което имам е с едни зелени субтитри, които зацепват на осмия път. Ако някое от тези копия е по-свястно, моля споделете.

skate99

Цитат на: "Pitar"Това двд което имам е с едни зелени субтитри, които зацепват на осмия път. Ако някое от тези копия е по-свястно, моля споделете.
Тва е с перфектно качество, както на картина, та и на субс:
http://zamunda.net/details.php?id=66874
::  iMac 24" early 2009  ::  *GT130, 1TB, 4GB*
*white iMac 24" 2,16 mid 2006*     *white macbook 2,16 - SNOW LEOPARD upgrdaded.*
HARMAN/KARDON SOUNDSTICKS II*
*iphone 8GB OS 3.0*

DUDE



Пиратите от силиконовата долина

Сага за вълнуващите събития от живота на отчаяните мечтатели, които промениха бъдещето. Създателят на "Apple" Стив Джобс и основателят на "Microsoft" Бил Гейтс промениха начина по който света работи, живее и общува. Пионерите в компютърна империя са в основата на техническата революция.

ArenaBG
MacPro 4.1@5.1

hackera777

Страхотен филм. Много ми харесва. Гледайте и Хакери  :wink:
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

maculas

Хахахахахаахахахахахахахах Хакери е като Power Rangers LOL в сравнение с това. Хакери в класацията ми за такива филми е на последно място ;)

Виж обаче като се замисля Hackers 2: Takedown e далеч по-добре!
MacBook Pro 15" (Mid 2009) 2.66 GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, 128GB SSD + 320 GB HDD
iPhone 5 16GB

G3

айде като е тръгнало кажете и други хубави филми, че тия новите никак ама никак не ми допадат... надявам се да не бъде счетено за офтопик  :oops:
най-добрият приятел на човека е MACа...!

Pitar

Ми ето офтопик. Довечера ще дават един филм Coyote Ugly, в който героинята си купува букче за да композира, но софтуера, който се показва на екрана  нa Mac-a е за пц. Навремето като го гледах и потърсих софта се оказа, че е за виндос.

Spiko

Pirates of silicon valley, хохо -- класика! а хакери колко е далеч от това, не е истина.. въпреки че според мен е филм който е задължителен да се прегледа.. житният, zerocool, чумата.. mess with the best die like the rest etc ;) хахери по-скоро бих го категоризирал като фантастика хах ;)
iMac20 Core2Duo @ 2.4GHz; 4G RAM; OS X 6 Leopard
MacbookPro15 @ 2.5GHz; 2G RAM; NVidia GeForce 8600M 512MB GDDR3; OS X 6.7 Snow Leopard
MacbookPro15 @ I7 2.0GHZ; 4G RAM; OS X 7.1 Lion

2G Apple iPhone 8GB - FW 3.0.1

fpyyh

хакери е с класи по-добър от примерно парола риба-меч, където има едно хубаво нещо, т.е. две де  :D

hackera777

Цитат на: "maculas"Хахахахахаахахахахахахахах Хакери е като Power Rangers LOL в сравнение с това. Хакери в класацията ми за такива филми е на последно място ;)

Ами хайде дайте още някое интересно заглавие...  :D
Mac Mini 2009
2GHz Intel Core 2 Duo
1GB DDR3 Ram
120GB HDD
Цък

traian_james

Цитат на: "hackera777"
Цитат на: "maculas"Хахахахахаахахахахахахахах Хакери е като Power Rangers LOL в сравнение с това. Хакери в класацията ми за такива филми е на последно място ;)

Ами хайде дайте още някое интересно заглавие...  :D
One Tree Hill - пълно с apple -> макове ала бала, само заради apple да ти е кеф да го гледаш.....
.:: Apple MacBook Pro Mid 2014| 2.5GHz Core i7 | 16 GB DDR3 RAM | 750M 2GB | 512GB SSD | Magic Mouse | High Sierra 10.13.3 ::.
.:: Apple iPhone X 64GB | iOS 11.2.6 ::.
.:: Apple iPhone 3G 8GB ::.
.:: Apple iPad Pro 10.5 Wi-Fi 64GB | iOS 11.2.5 ::.
.:: Apple TV 4K ::.
.:: Apple Watch 5gen ::.

varnenche

В Meet Dave има мнооооо яка сцена, където Еди Мърфи влиза в Apple Store на 5то авеню (Ню Йорк)
Разни джаджи http://www.novajaja.com/