Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 14:44:44

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 663
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 555
Total: 556

555 гости, 1 потребител
forka2k

Diablo 2

Започната от enemy, 30-07-2005, 18:34:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

enemy

Абе хорица гледам че във HOTLINE сървъра на НАСО има LORD OF DESTRUCTION аре ПЛС ако някой който има и самото ДИАБЛО 2 да го качи защото много ми се играе а няма от къде да го дръпна.
Мерси предварително!!! :lol:  :lol:  :lol:

MalCho_Mnt

Абе човек на мен също ми се играе преди май беше качвано на насо-то ам сега го няма :((( Поне ако някой знае от де да го сваля да каже пък ще го кача на насо ...

nubizus

Защо само аз май немога да влеза в тоз сервер.

Gogo

Ами просто ти трябва друга програма - Hotline client :idea:
".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....."
К.Иречек, 13.12.1881

Net

хубаво виж паролата!!! имаше особеност с 0 и О. в паролата е нула мисля

MalCho_Mnt

Евалааа;) намерих първо диабло 2 1.4 версията но неможах да сложа пача нещо след това си намерих и новото:)) но при инсталацията ми иска да поставим диск:)

MikoBG

Цитат на: "MalCho_Mnt"Евалааа;) намерих първо диабло 2 1.4 версията но неможах да сложа пача нещо след това си намерих и новото:)) но при инсталацията ми иска да поставим диск:)
Инсталирай си Roxio Toats и си монтирай ЦД-то с него :wink:
iMac Intel Core 2 Duo 3.06GHz, MacBook Pro Core 2 Duo 2.4 GHz, 15", 2 GB , 250 Gb
Titanium PowerBook G4 400 MHz, 15", 384 MB, 40Gb
iPhone 4 16bg v4.3.3
+ Stanza ;)

MalCho_Mnt

Абе този инсталер немога го моунтна ..
Или да го запиша на ДВД ама незнам кво трябва да направа... кво име да сложа или .. :(

enemy

Абе да си ви кажа честно маи най-доброто решение си остава СЛАВЕЙКОВ... там си я има и срещу скромната сума от 30 лв. всеки може да го притежава!!!!! :lol:  :lol:  :lol:

enemy

Ааа между другото откъде го намери това диабло 2 1.4??? :?:

Net

има го и в торентите

MalCho_Mnt

Цитат на: "enemy"Абе да си ви кажа честно маи най-доброто решение си остава СЛАВЕЙКОВ... там си я има и срещу скромната сума от 30 лв. всеки може да го притежава!!!!! :lol:  :lol:  :lol:


Къв славейков...?? :)

enemy

Ами как какъв Славйков??? ПАЗАРА на площад Славейков.
Ааа между другото някой има ли някаква представа защо нямам достъп до Hotline Server-а? :idea:  :idea:  :idea:

enemy

Цитат на: "Net"има го и в торентите
Би ли уточнил в кой торенти защото това във българските не вярвам да се подкарва на МАК. :lol:  :lol:  :lol: