Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

14-05-2024, 18:02:24

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 861
  • Latest: kaldoor
Stats
  • Общ брой публикации: 82 651
  • Общ брой теми: 9 810
  • Online today: 774
  • Online ever: 774
  • (Днес в 04:09:55)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 498
Total: 499

498 гости, 1 потребител
ggzy

Батерията здава багажа (MacBook Pro)

Започната от rafaelo, 22-03-2009, 21:00:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rafaelo

Ех, вече 3 години батерията на моя MacBook Pro ми служи верно и безгрешно. За жалост заряда в нея е вече на умиране и виждам как лампичките и бавно започват да угасват. Вече държи едва 20 минути в сравнение с началните си 3-4 часа с намален Brightness.

Помня че едно време се ровех в една тошиба и имаше някакъв софтуер за батерията, който разреждаше нещо вътре. Не помня точно как работеше. Работата е там че удължаваше живота и. Проблема с моята батерия в момента е че стига на 21 процента след като прескача 40 и ми искарва съответно грешката за Low Battery, след което след 1 минута изгасва вместо да StandBy-ва. Та чудех се някой попадал ли е на някакъв такъв Tool за мак. Ако не, някой да препоръча добро място за батерии че ми е жал да го гледам макчо да се мъчи с тази.

Ако някой може да поръчва от eBay ще съм много благодарен ако може да уговорим нещо.

Поздрави

iPeichiny

Здравейте!
Аз имах същия проблем с МаcBook Pro,при това във гаранция,но ми я смениха без да плащам нищо!
Иначе,ако трябваше да се купува нова,струваше около 120лв.
Така че-нова батерия!!!
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

julss

няма нова батерия macbook pro за 120лв, ако има кажи, че и на мен ми трябва

Иван Ралчев

Около 300 лв май вървят, ама провери най-добре в Applecenter, те поне са маниаци  ::)
Once you go Mac you never go back.

iPeichiny

Значи става въпрос за 790 норвежки крони,грешката е моя-това са около 110 USD,a аз писах 120 лв.Съжалявам!
Мака ми е купен Норвегия,и миналата година малко преди да ми свърши гаранцията имах проблем с батерията,и ми я смениха(в Норвегия),като преди това попитах за цената,ако не беше в гаранция-казаха ми 790 NOK
 MacBook Pro 2007 
 MacBook Air М1 
 Apple Wireless Keyboard 
 Magic Mouse 
 iPhone 4S 
 iPhone 5S 
 iPhone 7 
 iPod Touch 4 
 iPad 4 
 iPad Air 3 
 Apple TV 3 
 Airport Express 

iDon't Know Where i'M Going But i'M Sure Know Where i'Ve Been

rafaelo

Както казах.... ако има хора които могат да пазаруват от eBay ще се радвам да се свържем :)

Lycan

А ти защо не пазаруваш от eBay?

SkiRaceGeek

Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

rafaelo

#8
Цитат на: Lycan - 23-03-2009, 04:17:54
А ти защо не пазаруваш от eBay?

Защото нямам карта ?? Толкова ли е странно и далече от ума ???

Мерси за сайта. Ще го имам предвид.

XXwolf

Цитат на: rafaelo - 22-03-2009, 23:14:39
Както казах.... ако има хора които могат да пазаруват от eBay ще се радвам да се свържем :)

понеже яко ме мързи и боли да се ровя в ebay, ще може ли да намериш няколко подходящи за теб оферти и да ми пратиш линковете. няма проблем ако шипва само до америка.

SkiRaceGeek

#10
грешка трийте моля ... :-X :-[
Ако се съглася с теб и двамата ще сме в грешка!

HQ

smartbattery.eu - основен вносител на батерии за България

rafaelo

#12
XXwolf, получи ли лично ??? Тая част с личните в този форум ми се вижда бъгната. Ако не, ТОВА

е линка :). Пиши ми на ЛС да видим дали ще тръгне. Ако не, ще менкаме ICQ или Skype.


Иначе мерси за предложенията, но над 150лв за тази батерия НЯМА да дам. 306лв ? тия луди ли са?

HQ

сайта,който ти дадох предлага и сервиз.Миналия месец им пратих едно НР,на което батерията държеше 10 мин. и струваше 200 лв,те я оправиха за 90 лв и й бяха сменили фирмуера и батериите вътре.

rafaelo

Цитат на: HQ - 24-03-2009, 14:55:21
сайта,който ти дадох предлага и сервиз.Миналия месец им пратих едно НР,на което батерията държеше 10 мин. и струваше 200 лв,те я оправиха за 90 лв и й бяха сменили фирмуера и батериите вътре.

Браво на тях, но ако ми се скапе батерията която съм взел за 100лева вместо 300 лева, или ще я изхвърля и ще си взема нова, или няма да се занимавам. Направи едни прости сметки и всичко ще стане по-ясно. Отделно че говорим за батерия на apple, които се водят с уж по добро качество, не че производителя е самия apple. Всичко се прави в china или околието, но в различни заводи с различен контрол. Та... разчитам на евтиното с 3 години гаранция от някой си.