Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 22:18:33

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 370
Total: 371

370 гости, 1 потребител
forka2k

21 Септември 2012 - ИРАНСКА ФОНДАЦИЯ "KESHE" - БЕЛГИЯ

Започната от bluesky, 29-07-2012, 09:23:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

DALT

Аз предлагам бан на автора и заключване на темата. Дойде 21-ви, наиграхте се, айде стига мистики.

peerless

 MacBook Pro (Mid 2012) 15" i7 @ 2.3GHz - 10.8.2, 8GB @ 1600MHz, 256GB SSD, GeForce GT 650M 1GB (Retina)
 MacBook White (Mid 2010) 13" C2D @ 2.4GHz - 10.7.4, 4GB @ 1066MHz, 500GB
 iMac 21.5" i5 2.5Ghz - 10.7.4, 6GB @ 1333Mhz, AMD Radeon HD 6750M
 MacBook Pro (Early 2008) 17" C2D @ 2.5GHz (ex)

bluesky

@pkolev

Цитат:
................................................................................
"...Аз предлагам бан на автора и заключване на темата. Дойде 21-ви, наиграхте се, айде стига мистики..."
................................................................................

Съгласен съм, но как да го "бан-нем" Автора, след като той Си има собствена Фондация в Белгия и е написал множество трудове по Физика...

Шегувам се, естествено - Ти искаш да "бан-неш" Темата, която по някаква причина не Ти е интересна.
Най-лесния начин е да не влизаш на тази страница и да не я четеш.

Един въпрос.
Това е информация - може да има стойност (за някого), а може и да няма (за някого).
Ти можеш ли да оцениш дали Тези разработки имат стойност или нямат? Чел ли си ги (дал Съм линкове)?
Достатъчно компетентен ли Си по тези въпроси?

Ако желаеш, Аз съм готов да се "върнем" към някоя изпитана технология, (например Парната Машина), там, на пръв поглед, поне е сигурно за какво става дума.
Но ще Те разочавовам - и там не е "сигурно" - сега се говори и има Нови разработки дори около принципа на Парната Машина, вече са налице много по-добър коефициент на полезно действие и там и т.н....
Така че дори Парната Машина може да се развива още...

С или без "бан-ване" много скоро ще има "пробив" откъм Нов тип енергия - естествено, дали Този "пробив" ще дойде от Белгия или от Антарктида, е въпрос на щанс и време...

Напълно възможно е цялата Тема на Кеше да има и друг смисъл, не толкова научен, а по-скоро политически смисъл или дори финансов, това се опитваме да разберем, следейки и анализирайки наличната информация.

Как да се развиват нови направления в Науката (а и другаде) ако не се разглеждат внимателно дори наглед "невъзможни" или дори "мистични" (забрави да добавиш, според Теб) направления?

Хайде, отговори Ни Ти на тези въпроси, ако обичаш...

О, не, почакай... една летяща чиния... прелетя покрай прозореца... ;D
Бъди здрав и приятен Ден - новите, нетривиални Теми са елексир за Съзнанието!

bluesky

Добър Вечер!

Тук представям последната информация, която намерих по Темата, представена от Колежка от друг Форум.

Начало на Материала:
..........................................................................
СРЕЩАТА С МЕХРАН КЕШЕ НА 21.09.2012 - РЕПОРТАЖ


ТОВА Е 42 мин. ВИДЕО  ОТ СРЕЩАТА НА 21.09.2012, ИЗПРАТЕНO ОТ ЧИТАТЕЛКА НА БЛОГА -ЛЮБА,  НА КОЯТО ИЗКАЗВАМЕ БЛАГОДАРНОСТ.

Ето страницата, от която е взето видеото. На нея можете да прочетете интервюто направено с Кеше на 21. 09. 2012 г. На същата страница има още много материали, видеозаписи и интервюта с Кеше от тази година.

http://pesn.com/2012/09/21/9602183_Interviews_with_MT-Keshe_Konstantin-Myel_September_21_Lecture/

ЧАСТ ОТ ИНТЕРВЮТО НА 21.09. 2012 Г. , ПРАКТИЧЕСКИ НАЙ-ВАЖНОТО – ПРЕВОД И КОМЕНТАР - ALCYONE


От интервюто направено с Кеше на 21. 09. 2012г. ни става ясно, че са закупени 10 000 генератора за свободна енергия, всеки един от които е с капацитет 5kW. Тези генератори ще бъдат готови и предоставени на купувачите през месец декември тази година. Кеше обяви, че на 14 декември ще направи демонстрация на технологии за промяна на гравитацията. Очаква се на нея да присъстват трима американски астронавти, които са участвали в мисии до Луната. Това ще бъде събитие, с големи мащаби, на него ще присъстват 5000 души.

КАКВО МОЖЕМ ДА НАПРАВИМ НИЕ?

1. Разпространявайте  тази информация между вашите приятели и в социалните мрежи Twitter и Faceboock .

Източник:
http://pesn.com/2012/09/21/9602183_Interviews_with_MT-Keshe_Konstantin-Myel_September_21_Lecture/


Приятели, от информацията, която стига до нас през последните дни става ясно, че има бърз развой на събитията във Фондация Кеше . Ето от видеото, което е сложено на оригиналната страница можем да видим, че много държави са имали свои представители на 21.09.2012г. Закупени са 10 000 генератора за свободна енергия, всеки един от които е с капацитет 5kW. Въпреки желанието на една част от българският народ да се сдобием с тези нови технологии, които са ни толкова необходими сега, ние оставаме на опашката. Събитията се развиват бързо, а ние сме неинформирани, неорганизирани, неосведомени. Изоставаме. Ясно е, че вече други държави и народи ще разполагат с тези технологии. По тези причини смятам, че сега е последният ни шанс да се обединим като нация, като народ и всеки от нас да направи максималното на което е способен за да се включим в следващата среща, която ще е след 3 месеца и на която Кеше е поканил 3 души, от всяка държава, които да я представят. Това вече не е покана към правителствата, а към народите. Имаме само 3 месеца да се организираме. Ако пропуснем и този шанс, не се знае дали ще имаме друг такъв. За това предлагам на всички блогери и всички хора, които пишеха по форумите и явно изразяваха недоволството си от живота и досегашната подредба на света – сега е момента да превърнат и да докажат думите и идеите си на дело в реалният живот. Нека  всички групи във Фейсбук, които на думи декларират, че защитават България, всички така наречени Великобългари, всички формални и неформални сдружения с идеална цел и духовна цел, всички хора на изкуството и науката, всички онези, които искат да живеят в един по добър свят - да се съберем и да действаме:

1. Трябват ни спешно хора с английски език. Тези хора да разбират за важността на проблема. Трябва сега веднага да започнат да превеждат материалите и филмите от страницата за свободна енергия.

2. Да се разпространят тези материали между населението, така че и в най малките и отдалечени населени места хората да знаят за тази инициатива.

3. Да започнем разговори помежду си и да изберем най-достойните българи, които да ни представят пред Кеше. Нека тези хора да са добри специалисти, откровени, честни и да са доказали на дело патриотичните си чувства. Тези хора в никакъв случай не трябва да са от сегашната управляваща върхушка, да не участват в бандитските групировки, да не са от така нареченият Елит, да не са от известните ни вече лъжци, които с хубави думи разсипаха и продадоха България.
Публикувано от Миоджералвомбо в 01:31
..........................................................................
Край на Материала

thebrainless

не че нещо, но лекинко пирамида ми се вижда цялата тази работа, простете че изказвам моето силно съмнение и леко разочарование по този въпрос
Stay hungry. Stay foolish.

bluesky

@thebrainless

Също и Аз. Мисля, че Си прав.

Моите Аргументи в случая са, че инж. Keshe показва в това интервю признаци, формулирани в "Езика на Тялото" като симптоми на сериозна неточност, би могло да бъде и измама.
Би могъл и да е силно изморен - (не е изключено), обаче
който добре разбира "Езика на Тялото", лесно би могъл да подтвърди Моите наблюдения.

Ще съм много по-доволен, ако се окаже, че не Съм прав...