Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 15:10:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 496
Total: 496

496 гости, 0 потребители

дропна ми бокса

Започната от pravdo, 12-01-2014, 10:05:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

Вчера имах проблеми с влизане в dropbox и през компа и през браузър... после видях, че в целия свят има подобен
проблем. При безкрайното ми цъкане и включване и изключване, нещо се прецака. В края на деня вече си влизах в бокса през Сафари, но се разкачи връзката между фолдъра на дропбокс в компа ми и акаунта ми в dropbox.

Някой има ли идея как да ги закача отново? Някой има ли подобен проблем?
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

iPhonecheto

Здравей! Не ползвам дропбокс, но ползвам други подобни клауд услуги. Не знам точно как стоят нещата при дропбокс, но ще се опитам да ти помогна. При мен в настройките (preferences) има къде да си избера коя папка да се синхронизира със сървъра. Така ти можеш да провериш дали не е променило някак си папката, която се синхронизира със сървъра. А дори и да не е променена, можеш да я промениш и после пак да върнеш таргета на тази папка. Така се надявам да ти рефрешне и нещата да се оправят. Ако не стане по този начин, пробвай да спреш дропбокса и да го пуснеш отново. Има и друг вариант. Поне при мен има възможност да спра синхронизацията и да я пусна отново, и това можеш да направиш, ако имаш подобно меню. Това са моите препоръки за оправяне на проблема ти, но пак казвам, че не ползвам дропбокс и не знам кое точно от тези ще го има при теб и кое може да ти помогне. Но и да не ти помогнат, няма да ти навредят, така че - пробвай! :) Успех и пиши какво е станало!
Поздрави!
iPhone 5 White 16 gb
iPad Air 2 16GB
Think different...

Adamov

Цитат на: pravdo - 12-01-2014, 10:05:46
Вчера имах проблеми с влизане в dropbox и през компа и през браузър... после видях, че в целия свят има подобен
проблем. При безкрайното ми цъкане и включване и изключване, нещо се прецака. В края на деня вече си влизах в бокса през Сафари, но се разкачи връзката между фолдъра на дропбокс в компа ми и акаунта ми в dropbox.

Някой има ли идея как да ги закача отново? Някой има ли подобен проблем?

Явно проблема е бил само с определни потребители. И вчера и днес нямам никакви проблеми с програмата. Нито през сайта им, нито през Мака, нито през телефоне.
Apple MacBook Air M2
Apple iPad Air 4
Apple iPhone 12 Pro Pacific Blue
Apple Watch 5
Apple TV 4k 2nd gen
Apple HomePod Original x2
Apple AirPods Pro 2
Apple AirPort Extreme 6th
Apple AirPort Express 2nd

pravdo

#3
Благодаря Ви за съветите.

Както се появи проблема така и се оправи... тази сутрин.
Неведоми са пътищата облачно небесни.


п.с. Опцията в преференсес за указване на директория за синхронизирана не беше активна, така че нищо не можех да направя и оставих нещата така.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой