Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

05-05-2024, 17:08:07

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 642
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 520
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 441
Total: 442

441 гости, 1 потребител
XoXo

ами сега?

Започната от pravdo, 01-01-2013, 14:29:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

iNtaCt

Честно да си кажа няма да ми липсва много... Пък и в момента даже нямам нужда от джейл.

Wizi

Супер! Както пише в коментарите на темата от линка няма да ни липсва и е редно програмистите да получават пари за труда, който полагат.

Никога не съм се циганил да си платя повечето програми за Мак-а и всичко що е на iPad-а на жена ми. Сумата, която съм изразходвал за цялото това време не може да се съпостави на фона на кефа и продуктивността, която съм получил в замяна.
MacBook Pro 14" M1 Pro 10 CPU/16 GPU/32GB RAM/512GB SSD

bmas

Такива приложения за мен са огромна глупост при мобилните устройства. Тук повечето програми са под долар, а по-нашумелите игри и програми да достигнат 2-3 долара. Заради 100-на лв. за програми и игри няма нужда от такива "гимнастики" върху устройството.
Аз например имам една доста добра колекция от платени приложения събирани във времето, който се интересува може да преглежда чат пат какво се пуска тук - http://appshopper.com/prices/free  :)

julss

Жалко за инсталус, ще ми липсва. Има и други варианти за намиране и инсталиране на кракнати аппликейшъни, но този беше най-удобен.
Джейлвам си телефона само заради TomTom, непрекъснато я ползвам, а не ми се дават 70eur.

MyMoon

И като непрекъснато я ползваш не мислиш ли, че хората заслужават тея 70 евро :-) и аз останових, че джейл така и не ми трябва.

Metal

Аз купих navigon по празниците миналата година за 40 евро, мисля че и тази година имаха добри намаления.
Заслужава си.

iNtaCt

И аз си я имам Navigon. Рулира отвсякъде.

faire

Navigon нямаха намаления сега иначе и аз щях да си я взема. Вместо това избрах Sygic Europe (като вкл. карта на Турция, а Навигон мисля, че я няма) за 34$. По принцип не бих си я купил, но тези пари ми бяха store credit от freemyapps.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

julss

#9
Цитат на: MyMoon - 01-01-2013, 20:08:00
И като непрекъснато я ползваш не мислиш ли, че хората заслужават тея 70 евро :-) и аз останових, че джейл така и не ми трябва.
У-станових, МайМун. И не, не мисля че струва 70евро апликацията. За тези пари се продават доста добри апарати TomTom, не само апликация. А при тях хакването е много лесно и ъпдейтването на карти, POI и други благинки не е никакъв проблем.
Не ме бърка да им дам 70евро, просто наистина са им много :)
И моля да не се правите на светци, компютрите ви са пълни с кракнат софтуер, пиратска музика и филми. Айде нема нужда  ;D

carrot

Давате по 500 евро за смартфон, а ви се свиди 50-60 евро за нещо, което го плащаш веднъж и забравяш с години.  :D
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

Lycan

Appcake е добра алтенатива на Installous.

Читавите приложения изобщо не са по долар. Аз джейлвам за да мога да пробвам на свобода. Грубата ми статистика е едно полезно приложение на пет - десет боклучави. 

Отделно в сидиа има безценни бъзикни които никога няма да влязат в стора от лоялност към операторите или iOS политиката

bmas

Това е много трудно за схващане :) Нека поставя въпроса по следния начин - Отивате до магазина, взимате си iPhone 1300 лв. да речем. Джейлвате за да правите там каквото правите с джейла. Но на 3-я месец да речем се получава проблем с телефона, отивате на сервиз, но заради джейла няма гаранция и се ръсите поне 300-400лв.? Защо трябва да се рискува с джейл, който може да ти излезе 2-но, 3-но, 5-рно на всички програми, които ползвате?

А горе човека, който се помъчи да вкара идеята за компютърните програми нека да им види цените, например на един фотошоп за 2000лв. и да ги сравни с мобилни както съм обяснил по-рано.

Не искам да вкарвам на никого филми, но просто за себе си не намирам логика да се джейлва. Аз не мога да открия някакъв голям плюс относно това начинание.

iNtaCt

Лично на мен ми липсва от Cydia едниствено NoLockScreen. Еййй така да ме нервира тоя плъзгач....

netizen

Смисъла на джейла не е кракнати приложения  :)
Имам купени от Сидия доста неща. Пробвах ipastore и май не търси много добре.