Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 21:43:01

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 458
Total: 458

458 гости, 0 потребители

2013 - фотофорум, ПЦ юзъри спорят дали е време за 64бит уиндоус

Започната от Lycan, 12-06-2013, 01:48:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.


bluesky

Да, тези образи, (PC фенове), като че ли се намират на някаква мъчителна планета... ;D

kmonev

ааа недейте така, имам профил във ФФ и не ползам РС за обработка

профила
http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=USER_PROFILE&USER_ID=102793

и тема където опитах да им дам акъл, ама нейсе
http://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1441304&t=1441304&offset=all&&phorum_uriauth=#reply_1441304
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

netizen

[offtopic]
Малко прекаляваш с обработките :)
[/offtopic]

k0k0

Чудя се да ви се смея ли, да плача ли. Пишете глупости в темата на човек, който не е бил запознат с 32 и 64 битовата архитектура и е срещнал проблем. А голямата ,,стабилност" на OS X се дължи единствено и само на това, че е правена да върви на 5 машини.

Почти съм убеден, че вие не бърникате толкова по компютъра си, колкото аз. Успявал съм да съборя Мак, Линукс и Уин, както и да ги инсталирам успешно и поддържам сигурни на пц години.

OS X   7.06% - пазарен дял. Където има повече потребители е нормално да има повече простотии, да изникне бъгче и т.н.
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

HQ

Цитат на: k0k0 - 14-06-2013, 17:48:07
Почти съм убеден, че вие не бърникате толкова по компютъра си...
Ама сигурен ли си? Щото имам чувството че съм бърникал компютрите на целия квартал ...
Дето имаше един виц едно време : FreeBSD - за стабилност, MacOS за креативност , Windows за solitaire.

k0k0

Цитат на: HQ - 14-06-2013, 18:38:26
Цитат на: k0k0 - 14-06-2013, 17:48:07
Почти съм убеден, че вие не бърникате толкова по компютъра си...
Ама сигурен ли си? Щото имам чувството че съм бърникал компютрите на целия квартал ...
Дето имаше един виц едно време : FreeBSD - за стабилност, MacOS за креативност , Windows за solitaire.

Не си единственият бърникал в компютрите на целия квартал. ;)

От личните ми наблюдения мога за кажа, че има потребители и потребители. Когато човек знае какво прави и внимава къде влиза, даже и антивирусна не му трябва.
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

thebrainless

Все си мисля, че компутрите са направени, за да правят живота ни по-лесен, и на запознатите, и на не запознатите, а не да ровиш и човъркаш. Конкретно - преди години подарих на майка ми един уин лаптоп - отрови ми се живота буквално! Смених и го с мак и нещата коренно се промениха, а сега с айпада направо е песен! Изобщо не ми говорете за този урод - windows! Дори не са ми смешни юзърите му, по-скоро донякъде ги съжалявам.
Stay hungry. Stay foolish.

HQ

Много ми е смешно как хората несъзнателно стават роби на компютрите си, постоянно зависещи от капризите им (на компютрите),винаги задръстени с каквото се сетиш и крепящи се на фантазия недонаписани ос,които винаги по всяко време могат да клекнат без да се замислят че нещо не е наред?! Упорито отказват да се научат да използват възможностите им пълноценно,а това може да стане под всяка ос (естествено под някои-малко по-трудно) и като се скапе даже не могат да си я преинсталират ...
И това всичкото с колосални размери навсякъде по света и милиарди долари загуби на година заради простотия. Иначе могат да се бият за шепата петрол останала някъде ама не могат да забършат малко кочината дето ръсят навсякъде.

k0k0

На компютърът гледам като на инструмент (и като на средство може би) и като такъв е хубаво да се полага малко грижа в поддръжката на състоянието му. Да се забърсва прах и някои други дребни нещица.

Всеки майстор пази и поддържа инструментите с които работи в ежедневието си.

За това сега изникнаха неща като таблети и прочие. Сега техните продажби са повече отколкото на традиционните компютъри, защото голяма част от съвременните хора са мързеливи консуматори. В последно време и тук в БГ почнаха да ни промиват мозъците с новоизлюпените търговски центрове.

ЦитатTyler Durden: Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need.
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.

vaskog

А ето и малко поезия на тая тема. Как хубаво го е казал руснакът:

Лицом прекрасным станет жопа,
пройдя сквозь фильтры фотошопа.

;D
MAKE the Force be with You!!!

Mac OS X 10.10.5 Retail
Winbows 7,
Intel® Xeon® Processor E5450,
GA-G41MT- ES2L, 4GB DDR3 1066,
Nvidia GeForce 8500 GT 512MB,
80 GiB SATA II, 320 GiB SATA II,
500 GiB SATA II, NEC ND-3540A.

thebrainless

Stay hungry. Stay foolish.

bluesky

Цитат: "...Иначе могат да се бият за шепата петрол останала някъде ама не могат да забършат малко кочината дето ръсят навсякъде..."

Коментар: Да, сбъркан им е ГЛАВНИЯ КРИТЕРИЙ.