Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 09:08:50

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 3
Guests: 421
Total: 424

421 гости, 3 потребители
smile_g, BuSteR, foolish

Брутално честна реклама на iPhone 5

Започната от maini4ka, 13-10-2012, 04:30:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

maini4ka


carrot

Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

pravdo

а Оскар Уайлд е казал - Нито една цена, не е достатъчно висока за едно ново удоволствие.
Но явно, в малкото, мизерно китайско магазинче едва ли са чували за това, както очевидно и за много други неща...
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

Добър Вечер на всички Колеги!

Варианти:
Тук навярно колегите китайци просто не са могли да преведат (за себе си) правилно:

а) някаква китайска сентенция вече на английски език *

б) не са могли да разберат (буквално) съдържанието на оригинален английски текст (и излкючен от контекста), се е стигнало до абсурдното му приложение в (друга) конкретна ситуация

в) китайците като цяло (при цялото ми уважение към работоспособността им) в сравнение с индийците, например, по съобразителност лесно биха загубили "по точки"

г) мистерия

д) предложете Вие разумно обяснение

*
Определено от снимката си личи, че е Магазин, който искренно се опитва да продава Apple продукти

iNtaCt


bluesky

Това е най-разумното обяснение.

brad pit

Като гледам на снимката, какъв битпазар е този "магазин",
хич не ми се вярва вътре да има нещо от Apple, по-скоро някое и друго менте. Имам предвид, че магазините на Apple имат много по минималистична визия, която вече се превърна политика и на риселърите по цял свят.

pravdo

Brayo, политика е ама не тяхна лична. Навремето говорих с шефката на иСтайл на Раковски
да не слагат иМаковете с лице към витрината защото цялата улица се оглеждаше, а да сложат
буковете, защото човек с тялото си ги закрива и ефекта на огледалото е по-малък, а тя ми вика,
нищо не можем да променим и най малкия детайл идва проектиран от Епъл. Така, че ако остане
на нашите търговци ще са същите кочинки като това електронно бутиче на снимката :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

brad pit

Съгласен. И е добре това, че design-a на магазините е политика на Apple. Те са едно от малкото места /примерно в МОЛ-овете може да се сравни/, които изглеждат наистина добре. Останалото е в повечето случаи "чалга" или някаква реплика на интриор "вдъхновен" от някой Истанбулски магазин.