Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 14:07:40

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 857
  • Latest: ppu-pro_tuh
Stats
  • Общ брой публикации: 82 648
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 457
Total: 457

457 гости, 0 потребители

Samsung съвсем полудЕха

Започната от pravdo, 29-08-2012, 22:34:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

bluesky


fpyyh

аз имам телевизор от тях, но беше доста сложно избиране. конкретен модел, много четене по форуми, гледане на серийни номера, модели, екрана с лупа и тн, за да е от "читавите" иначе сглобяват в 100 държави, с различни стандарти, части и характеристики. за съжаление при повечето производители на черна техника е така и доста трудно се избира нещо читаво само по марката.

faire

Аз за Сони не съм чул лоша дума.. Там марката има значение.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Lycan

Четох нещо Сони били с най-защитена геймърска мрежа :)

bluesky

Sony PlayStation здраво е стъпила и продължава да експлоатира Power PC технологията по отношение на Процесорните Си Единици.

fpyyh

виждал съм повече развалени сонита от hp-та. и телевизори, и лаптопи, карат на стара слава

faire

Аз говорех само за телевизори.. А това, че им хакнаха доста яко ПСН мрежата е друг въпрос :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

bluesky

Sony PlayStation-нa на Сина Ми се беше повредила, в Сервиса на Sony (Лас Палмас) смениха Конзолата без никакви въпроси (и даже единия от Джойстиците с нов).

В помещението обаче имаше поне още 5-6 Клиента с Конзоли за смяна...

kmonev

да ви кажа че имах Галакси С3 за няколко седмици. определено нещата са в пъти по - добри от старите андроидски смартфони /примерно Делл Стриик който имах преди 2-3 год/. последния забиваше и се рестартираше като за световно. Галакси 3 няма тези проблеми, ама лага си го има. малък, но го има. и много дразни.
иначе имат интересни неща и като софтуер - алармата например и като хардуер - светодиода за пропуснати повиквания например.
за всеки влак си има пътници така е, моят Андроидски замина. сега се чудя на кой перон да застана - 5цата или Windows Phone 8 ....
Май ще заложа на познатото отхапано ябълче... липсва ми.
Macbook Pro 13'' 2016 /MBA 2011 11'' before/
Imac 21'' 2015
Iphone Х /iphone 4,5,6, 7+before/
Ipad Air 32gb wifi only /ipad2 before/

fpyyh

приятелката ми има галакси таб и понякога го ползвам. мога да споделя, че търся в интернет къде са му някои настройки, а браузърът е нереално бавен, страници като dnevnik.bg се зареждат по 15-20 секунди и "подскачат" при скролиране.

r3s3t5

а името на самсунг на обратно ГНУСМАС стига ли ви :D;D