Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 20:31:55

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 397
Total: 397

397 гости, 0 потребители

Samsung съвсем полудЕха

Започната от pravdo, 29-08-2012, 22:34:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pravdo

Дали от жегите или от съдебното решение, но от Самсунг полудяха съвсем.
Прочетох днес, че щяли да отговорят на глобата с някакъв невероятен телефон Note II
Та се разрових да го видя и.... вижте и вие:
http://www.engadget.com/2012/08/29/samsung-galaxy-note-ii-hands-on/

Тези хора ни върнаха в килийното училище :-)
Изгледайте видеото до края, за да разберете как, ако си забравите стилуса,
телефонът ви сигнализира да се върнете да си го вземете  ;D

p.s. и най-смешното е, че отговарят на присъдата с телефон, който прилича по
силует повече на иФон от предишният им модел.
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

angelvn

Според мен Note серията им не са телефони, а някаква кръстоска между телефон и таблет - нещо, което никога не бих си взел.
UI designer and developer

bluesky

Дааа...

Да имаш милиарди (хартиени-Samsung) долари и да притежаваш ИСТИНСКИ Интелект и Креативност са две (2) твърде различни неща...


georgekodinov

Не че искам да ви валя на парада, но според мен това е един много добър апарат. Да, таргетната му група е много по-малка от тази на iPhone, но за нея той е много по-добър от iPhone.

Казано по-просто : за всеки влак с има пътници. ;)
И аз лично смятам да се кача точно на този влак. Ако не е във вашата посока поне се опитайте да разберете къде отива.

А, и това за дизайна че бил като на епъл : дори и самите Епъл не поискаха спиране на Galaxy SIII. Само на предишния модел : SII. А това е просто по-голяма версия на SIII като дизайн.

pravdo

На добър път, само да не забравиш писалката, че "влака" как се връща не знам :-)


iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

bluesky

ОК, прощаваме Им и този път, че е "...КАТО НА ЕПЪЛ...", от Нас да мине... ;D ;D ;D

faire

Всъщност идейно е това със стилуса, понеже е напълно възможно да забравиш някъде парчето пластмаса. Друг е въпросът какво по дяволите прави стилус в телефон през 2012-3 г.?! Бяха на мода преди 5-6 години.. Направих грешката преди 2г. да взема на баща ми Галакси С и от тогава не е минала седмица, в която да не ми се оплаква как това е най-шибаният телефон, колко е бъгав, лагав и какво ли още не. Звънят му - не може да отговори - черен екран. Сам се рестартира понякога. Скайпът може да ти скъса нервите докато зареди контактите. Като се има предвид, че ползва тоя телефон само за ало и малко камера, може да се каже, че е супер зле апарата. Иначе съм го ъпдейтнал с последните налични софтуери и ромове, ама явно софта си е накадърен и това си е. Колкото и да се мъчат да ми го пробутват тоя дроид, винаги ще е години назад от иОС по отношение на надеждност и интуитивност, да не говорим за дизайн (въпреки, че иОС не е мърдал в това отношение от 4 години). Само чакам да излезе новия айфон и го взимам, а 4-ката отива за баща ми.. Самсунг си ги мразим като марка от години, ама ей го(в) на! Подлъгах се покрай всички отзиви и ревюта за това пусто галакси!
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

pravdo

Ето за любителите на стилуса има и нов уред измислен:

http://youtu.be/jWqqtybjzXE


iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

faire

Чакаме го вградено в следващото поколение галакси таб! + флопи, за да съхранявате така важните за вас файлове..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

li4kata

Мразете го, мразете го ХАхахаххахахахахахаххаха. Ще се пръсна от смях.....

DALT

Цитат на: li4kata - 17-09-2012, 15:40:21
Мразете го, мразете го ХАхахаххахахахахахаххаха. Ще се пръсна от смях.....

Личка, не ни разбираш - ние просто се бъзикаме. Нямаме яд срещу никой фен на Самсунг, Нокия или някой друг производител.

Така, както и другите фенове се бъзикат с нас (феновете на Апъл) - например с iPhone 20... :)


bluesky

Азиатците имат .........най-големи Телефони.
Белите имат .........средно-големи Телефони.
Африканците имат.......най-малки Телефони.

Къде е......... ВРЪЗКАТА... Познай от 3 пъти ;D ;D ;D

carrot

Аз лично смятам, че едва ли има компания в света, която хем да произвежда най-големите боклуци, хем да има някакво самочувствие на иноватор и качествен производител.
За да не съм голословен давам пример веднага. Имам 3 телевизора Samsung вкъщи (пази Боже). И трита са кошмарни - два LED и един LCD. Най-големия ми телевизор е 46 инча и е нещо като флагман на LED-телевизорите, които излязоха напролет 2012. Е това ви казвам е пълен кошмар - как е възможно да продаваш телевизор за толкова пари, а подсветката му да е като на NEO от 200 лева. С другия LED - същия ташак. LCD-то пък имаше куп другите проблеми и направи пътека до сервиза преди две години.
От друга страна техниката, която имам на Apple от години не е мръднала. После да не пита нпкой защо харесвам прдуктите на  Apple - ами защото просто работят, за разлика от корейските боклуци.
Macbook Pro 13'' 4TB
iPad Pro 11
iPhone 14 Pro
iPod Classic 160 GB
iPod Touch last gen
Airpods 3

faire

Убедил съм се, че Самсунг е най-ужасната марка от "големите". И прахосмукачки не правят като хората. Чупят се след първия месец. Всичко каквото сме имали вкъщи на Самсунг през годините е дало проблем, дефект или просто не е работело подобаващо. Бях чувал, че имали много добри модели телевизори (някои, не всички), но след прочетеното вече и на това не вярвам.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

pravdo

аз пък им се кефя на самсунг, защото нещата им изглеждат точно така както и работят :-)
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой