Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

04-05-2024, 23:35:13

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 858
  • Latest: RobertDar
Stats
  • Общ брой публикации: 82 649
  • Общ брой теми: 9 816
  • Online today: 495
  • Online ever: 673
  • (Вчера в 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 0
Guests: 496
Total: 496

496 гости, 0 потребители

Когато професионалистите започнат...

Започната от shaman, 20-01-2007, 16:30:13

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

nickit

Цитат на: "Net"форума се побърка, не ми дава вече auto log in!

checkbox-а за auto login верно го няма в новия skin :) и понеже той е default, не мога да го включва като се логвам :(

Net


shaman

Цитат на: "Net"оправи се незнайно как :)

Мдаа.. експериментирам малко с търпението ви ...  :oops:

pravdo

писах във въпроси и отговори, но искам и тук да споделя- от няколко дни новите мнения и теми не ми се индикират по никакъв начин. Няма я опцията запомни това име на този компютър и сега при всяко влизане трябва да се "набирам" същото е и ако искам да изпратя мнение.
но това все пак е нищо пред невъзможноста да видиш по кои теми има нови мнения, даже дали има нови теми.... не съм само аз така, вижте постингите по темата "без индикация"...
в новия дизайн не виждам бутон изход!
има и още нещо, понякога ми се включва старият познат фейс на форума, понякога новият... не знам защо е така. Е, когато е първото съм по-доволен.

в Шамана ми е надеждата.

поздрави,
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

implant

MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

iBobz

Try this, ама и там става същата работа. И на мен ми се налага всеки път да се логвам, че понякога и по два пъти, което е много досадно.
MacBook Pro 15" Core 2 Duo 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB HDD 7200 rpm, Mac OS X 10.6.4

pravdo

Да ама не... и при мен не става, зарежда си се новият дизайн да ни е жив и здрав, ама вече влизам в сайта само за да се оплаквам от него...
ако не бях сигурен че тук са най-читавите хора свързани с Мак, нямаше и този труд да си правя, но ме е яд, че "красотата" изяде функцията, а от там и ползата...
iMac 21.5", 2.7 Ghz Quad-Core i5, 1TB HDD, 12 GB RAM, AMD Radeon HD 6770M- 512MB
iPhone 4G
Macbook Pro, 2.26, 13" Late 2009 (на жена ми)
Macbook Pro, 2.4, 13", i5, 2011, лично мой

themac

Цитат на: "pravdo"Да ама не... и при мен не става, зарежда си се новият дизайн да ни е жив и здрав, ама вече влизам в сайта само за да се оплаквам от него...
ако не бях сигурен че тук са най-читавите хора свързани с Мак, нямаше и този труд да си правя, но ме е яд, че "красотата" изяде функцията, а от там и ползата...

Напълно съгласен :!:  :!:  :!:  :!:

Защо ви трябваше на баир лозе :?:  :twisted:
Има железен закон - ако нещо върви добре - не го пипай :!:  :!:  :!:

Направо накакахте метеното. Аз също влизам все по-рядко.
Once you go Mac, you'll never go back!

nubizus

Ей за тва Ябълковите са номер едно щото киипват баланса между дизайн и функция и за това всички са вдъхновяяме от тях.

shaman

Последно как е положението ?
Защото аз влизам от няколко места - логва си ме винаги както трябва и всичко работи...

Може би защото ползвам само новия скин ?

Mincho

аз също имах проблем - искам да ползвам стария скин, но ми се отваряше само новия, трябваше два пъти да се логвам....

проблемите се решиха като смених адреа, който бях записал като букмарк
;)
смених
http://www.apple-bg.com/
с
http://www.applebg.com/
и след като си напиша името и паролата - веднага си ме вкарва във форума със стария четлив дизайн
iMac G3 400MHz, 1GB, 80GB
PowerBook G4 1GHz, 1GB, 160GB
+ некви пц-та...

implant

и при мен няма никакви проблеми...
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

Net


implant

двата адреса са обединени..сочат на едно и също място. не би трябвало да има проблеми.

за по функционалните потребители на форума седи стария събсилвър. енджой!
и с него няма никакъв проблем. тестван е!
MAC.Pro QuadXEON 64 bit Workstation.23" HD Cinema Display!
www.applebg.com

lilit

Цитат на: "fan"смених
http://www.apple-bg.com/
с
http://www.applebg.com/
и след като си напиша името и паролата - веднага си ме вкарва във форума със стария четлив дизайн
Смених адреса, но това подейства само за момента, след няколко часа отново се обърка.  Стария събсилвър ме праща в на черно и нечетливо място, когато искам да прочета ново мнение. Кое е по-важно, формата или съдържанието?
Цитат на: "pravdo""красотата" изяде функцията, а от там и ползата...
съгласна съм с pravdo