Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

08-05-2024, 14:01:39

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 660
  • Общ брой теми: 9 814
  • Online today: 423
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 365
Total: 366

365 гости, 1 потребител
forka2k

iPad mini 16 gb - Пукане

Започната от ManyG, 05-12-2012, 23:01:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ManyG

Здравейте, вчера си взех въпросният айпад от технополис и след няколко часова игра с него забелязах че издава един странен звук от говорителите.
Става въпрос, че при писане на съобщения в скайп, фейсбук, ровене по сайтове или апликации а и при леко пуснато аудио се чува от време на време едно леко пукане което до известна степен ме дразни. Гледах да не е нещо от настройките но дори когато му спра звука това пукане се чува. Най-често се чува при възпроизвеждане на аудио
чува се всеедно на говорителче подаваш напрежение от батериика.

Някой имал ли е подобен проблем. Това гаранцията ще го покрие ли?

foctobar

Ако рестартираш iPad-a (изключваш и после го пускаш пак, или hard-reset със задържане на двата бутона) пак ли го прави?

ManyG

#2
Същата работа е.
Някой с такъв аИпад да сподели има ли го това пукане от време на време

При включване винаги се чува пукането - точно при отключването

vinchev

Здр колега мисля че от скоро приехме закон който задължава повечето големи фирми да сменят закупената стока с нова а не да е дават на сервиз поинтересувай се повече за конкретния магазин какво що!Но ако бях на твое място вече да съм скъсил  нервите на продавача или на някой от шефовете!

ManyG

технополис надали сервизизрат ябълката. Понеделник ще отида да видим

daf

Цитат на: vinchev - 06-12-2012, 18:25:14
Здр колега мисля че от скоро приехме закон който задължава повечето големи фирми да сменят закупената стока с нова а не да е дават на сервиз поинтересувай се повече за конкретния магазин какво що!Но ако бях на твое място вече да съм скъсил  нервите на продавача или на някой от шефовете!

Колега, извинявай ако прозвучи като заяждане, не е това целта ми. Ама какво означава, че "мисля че от скоро приехме закон който задължава повечето големи фирми". Мислиш, че сме приели закон? И как така този закон задължава само големите фирми, и то не всички? :)

Има си закон за защита на потребителя, може да цитираш част от него, която касае конкретния случай, иначе само пълним интернета с л*йна :)

diley

На моя не се чува такова нещо.

vinchev

daf ако бях по запознат с закона щях да бъда по компетентен по темата но уви не съм за това написах МИСЛЯ ЧЕ !!!!!!!!!!!

ManyG

Върнах в технополис на 30 дек и днес ми звъннаха да отида да си го взема. Дадоха ми 4истак бърсак нов Ipad.

foctobar

Честито, дано да няма проблеми вече.