Welcome to Форум на приятелите на Apple. Please login or sign up.

10-05-2024, 21:29:39

Login with username, password and session length

Shoutbox


Recent

Потребители
  • Общ брой потребители: 7 859
  • Latest: ltaletshnc
Stats
  • Общ брой публикации: 82 662
  • Общ брой теми: 9 815
  • Online today: 499
  • Online ever: 673
  • (03-05-2024, 09:06:05)
Онлайн потребители
Users: 1
Guests: 326
Total: 327

326 гости, 1 потребител
smile_g

iPhone 3GS - съвсем кратки първи впечатления

Започната от Papiloti, 21-06-2009, 23:03:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

sumo

Цитат на: arnold - 24-06-2009, 12:58:53
мен ми е интересно в кой етап епъл ще включат и видео разговорите като опция на айфон-а

Видео разговори... баси, на мен нормалните разговори ми идват в повече, ти видео :)
Освен нещо за видеотелефонен секс... не виждам полза от таз простотия.
Тра-ла-ла, фифтагон

arnold

е не 4е аз имам нужда в момента, но все пак конкуренцията са ги пуснали отдавна:)
не вярвам епъл да не могат да го направят:)
Real Mac mini

RiverRun

Аз също точно се сдобих с 3GS от САЩ, но още се мъча с отключването. Някой дали предлага тази услуга срещу заплащане?

yamahadrums

  Можеш да си го отключиш и сам. Досега отключвал ли си iPhone?
MacPro 2.66GHz 8Gb RAM Mac OS X 10.7.5, Pro Tools 10.3.3, DIGI 003 Factory, LogicPro 9.1.8,  Tascam FW-1884, Adam A7, Roland TD-20, Yamaha SY-99, Audiotechnica ATH-M50.
iPad Retina 3G+WiFi 128GB White

lovemygf

вече има от тиим дев отключване на 3гс
Sony nex 5+64gb kingston sdxc class 10!,iPad 3g 64gb ios 4.2.1,mac book pro 15" late 2009 intel core 2 duo 3.06ghz,nvidia 9400+9600gt,SSD INTEL GENERATION 2 160GB 250MB/S READ , 100MB/S WRITE SPEED,,4gb ddr 3. 7 hours battery life ,Iphone 4  32gb  fu 4.1,magic mouse,ibm t61....ipad 2 soon :)

Raptole

#20
Такам ... искам и аз да споделя моите впечатления от телефона, имам го от вторник(7ми Юли), поръчах си го в понеделник(6ти Юли), от фирмата Глобал-КО, всичко е супер, беше запечатан в целуфанчето(вакуумиран), супер е :)
Но като го хванах не почувствах, че съм с новия по-добър и бърз телефон на Apple, до сега съм имал 3G 16GB, пак White, но разлика не усетих с просто око. Хванах двата телефона един до друг и ги свързах към домашната Wi-Fi мрежа, започнах да влизам в различни интернет страници, през Safari-то и на двата телефона, 3GS-а се справяше значително по-бързо, определо е много по-бърз и определено това "S" стои в името му за "SPEED". Ако нямате 2G или 3G да го оставите до него и да започнете да сравнявате може и да не направите съществена разлика ... е усещах, че доста по-бързо  стартираше App Store и доста по-бързо зареждаше и теглеше от него, но не чувствах нещо кой знае какво ... до някаква степен бях започнал леко да съжалявам за 1800-те лева, които дадох за него. Но определно вече изобщо не съжалявам, аз даже не съм и съжалявал, бях само започнал леко, но бързо се спрях(нямаше просто как, това си е същинско чудо на техниката).
"Умниците" от Германос и Глобул не могат да повярват, че това е 3GS, като им го покажа викат, че било реплика(добра) или обикновен 3G със сменен заден панел(понеже за да им докажа им го показвах отзад, нали е с огледален ефект на буквите, като този на ябълката, пък и моя е 32GB, 3G няма 32GB вариант). Но както и да е :)
Искам да кажа, че ако имате парите и се чудите какво да правите - ВЗИМАЙТЕ ГО, няма да съжалявате, но ако тепърва спестявате парите и гледате да бързате, недейте, особено ако имате 3G, супер е телефона, но ако нямате парите в излишък според мен не е чак толкова наложащо да го купувате :)
Аз не съм от ония дето чакат по 1 година да му падне цената и тогава да си го купувам, а през това време да приказвам колко бил еди си кво и що .... но телефона наистина е готин, взех го при първа възможност, все пак съм си фен на Apple.  :)

п.п. Забравих да кажа, че и двата телефона са с 3.0 фирмуер и не са jailbreak-нати